Plánované akce

Veletrh práce ve Strakonicích

Zaměstnance
Zaměstnavatele
Personalisty
09:00 - 10:00 Profesní veletrh práce 
Cílem je vytipování vhodných kandidátů na požadované pracovní pozice zaměstnavatelů Strakonického regionu formou pohovoru s předem vytipovanými uchazeči o danou pozici. 

10:00 - 13:00 Volný veletrh práce 
Cílem je navázat kontakt s dalšími kandidáty, kteří mají zájem o pracovní uplatnění v okolí Strakonicka. 

Zájemci o zaměstnání se mohou zúčastnit bezplatně. Nezapomeňte si sebou vzít životopis, který využijete při nezávazném pohovoru se zástupci různých firem.
 

Veletrh je určen široké veřejnosti. Seznámit se s nabídkou volných míst mohou nejenom studenti posledních ročníků základních škol, středních škol, středních odborných učilišť, vyšších odborných škol, vysokých škol, ale také uchazeči evidovaní na ÚP anebo i zaměstnanci, kteří hledají novou pracovní výzvu.
Na Veletrhu práce budou prezentovat aktuální nabídku volných míst zástupci firem s různým zaměřením ze strakonického regionu. 
Zájemci o práci mají jedinečnou příležitost získat v jeden den a na jednom místě aktuální informace o možnostech uplatnění svých vědomostí a schopností u místních firem, získat přehled o volných pracovních místech, ale také o dalších možnostech spolupráce s místními zaměstnavateli formou brigád, praxí, ročníkových a diplomových prací.
Kdy:
Čtvrtek 20.04.2023
09:00 - 13:00

Kde:
Strakonice
Mírová 831 Dům kultury Strakonice, 1. patro foyer

Garant akce:
Ratajová Blanka
+420724613943

Registrace / Přihlášení:
Akce proběhla
Vstupné na akci: Zdarma

Registrace / Přihlášení

Cena vstupenky: Zdarma
Akce proběhla