Pro vystavovatele

Veletrhy práce v Jihočeském kraji jsou tradiční prezentací jihočeských zaměstnavatelů a jejich nabídek práce pro zájemce o zaměstnání, ale také brigád a praxí pro žáky středních a vysokých škol. 

Veletrh práce organizuje Jihočeská společnost pro rozvoj lidských zdrojů ve spolupráci s Jihočeskou hospodářskou komorou.

Veletrhy se konají v jarních měsících, a to ve všech okresech Jihočeského kraje. V roce 2021 se nově uskutečnily veletrhy také v online podobě. 

Jak se zúčastnit Veletrhu

Jihočeské firmy, které mají zájem se prezentovat na Veletrhu práce v Jihočeském kraji se mohou registrovat na jarní veletrhy. Pro informaci o spuštění registrace sledujte web www.veletrhy-prace.cz nebo nás kontaktujte.

Prezentujte se online

Svou firmu a nabídky spolupráce můžete nově prezentovat na webu www.veletrhy-prace.cz také online formou. Máte-li zájem vytvořit svůj firemní profil registrujte se dle uvedeného návodu níže a kontaktuje nás. Váš profil tak může být připraven již do dalšího konání Veletrhu práce.

Registrujte si svůj profil na našem webu.

Díky registraci získáváte bezplatnou možnost trvalé registrace v naší databázi. Udržujte svůj firemní profil aktuální a získejte výhodu před konkurencí.

Videonávod Jak upravit firemní profil

Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.