Plánované akce

Veletrh práce ve Strakonicích 2024

Zaměstnance
Školy a poradce
Hledáte zaměstnání či chcete změnit to stávající? Navštivte Veletrh práce ve Strakonicích a seznamte se s nabídkou volných pracovních míst od firem v regionu.

Veletrh je určen pro každého, kdo právě hledá nové zaměstnání, brigádu či praxi – lidé z úřadu práce, široká veřejnost, ale i žáci a studenti posledních ročníků škol.

Návštěvníci veletrhu mají jedinečnou příležitost získat v jeden den a na jednom místě aktuální informace o možnostech uplatnění svých vědomostí a schopností u místních firem. Získají přehled o volných pracovních místech, ale také o dalších možnostech spolupráce s místními zaměstnavateli formou brigád, praxí, ročníkových a diplomových prací.

Proč na veletrh práce přijít?
  • Prozkoumáte aktuální situaci na trhu práce - poznáte se se zaměstnavateli z různých oborů a zjistíte, co vám mohou nabídnout a koho teď hledají.
  • Získáte kontakty na zajímavé firmy - se zaměstnavateli se setkáte tváří v tvář a získáte kontakty. Jestliže si s firmou neplácnete hned, může se vám kontakt na firmu hodit v budoucnu.
  • Konzultace s odborníkem zdarma - potřebujete poradit jak si najít nebo změnit práci? V rámci veletrhu máte možnost zkonzultovat svůj životopis či motivační dopis a poradit se, kde a jak najít tu nejlepší pracovní nabídku.

Pro všechny zájemce je vstup na veletrh ZDARMA a bez předchozí registrace.

Nezapomeňte si s sebou vzít životopis, který využijete při nezávazném pohovoru se zástupci firem.​
 
Kdy:
Úterý 09.04.2024
09:00 - 13:00

Kde:
Strakonice
Mírová 831 Dům kultury Strakonice, 1. patro foyer

Garant akce:
Ratajová Blanka
+420724613943

Registrace / Přihlášení:
Akce proběhla
Vstupné na akci: Zdarma

Registrace / Přihlášení

Cena vstupenky: Zdarma
Akce proběhla