Plánované akce

Veletrh práce v Českém Krumlově

Zaměstnance
Zaměstnavatele

Hlavní program Veletrhu práce bude probíhat od 11:00 do 15:00 hod.
 

​Hledáte nové pracovní místo?

V rámci jednoho budete mít jedinečnou možnost seznámit se s volnými pracovními pozicemi v regionu Českokrumlovska a s dalšími možnostmi spolupráce s místními zaměstnavateli.
  • Veletrh je určen pro studenty a učně, širokou veřejnost, skupinu 55+, důchodce, zájemce z ÚP a pro každého kdo právě hledá nové zaměstnání, brigádu či praxi.
  • Pro všechny zájemce je vstup na veletrh ZDARMA
  • Nezapomeňte s sebou svůj životopis!Cíl

Veletrh práce se snaží propojit zájemce o zaměstnání se zaměstnavateli, tedy shromáždit v jeden okamžik všechny firmy s nabídkou práce a seznámit účastníky s požadavky na konkrétní pracovní pozice.
To pro firmy může znamenat významné zviditelnění na trhu práce. Hledáte-li nové pracovníky, využijte příležitosti a prezentujte se na Veletrhu práce.
Veletrh je  určen široké veřejnosti i všem studentům posledních ročníků středních škol, středních odborných učilišť, vyšších odborných škol, vysokých škol. Svou nabídku pracovních míst zde budou prezentovat nejrůznější firmy z regionu. Návštěvníci í mají jedinečnou příležitost získat v jeden den a na jednom místě aktuální informace o možnostech uplatnění svých vědomostí a schopností u místních firem, získat přehled o volných pracovních místech, ale také o dalších možnostech spolupráce s místními zaměstnavateli formou brigád, praxí, ročníkových a diplomových prací.

Kdy:
Středa 26.04.2023
11:00 - 15:00

Kde:
Český Krumlov
Tavírna 342 SOŠZ a SOU Český K  

Garant akce:
Novotná Adéla
+420 725 562 302

Registrace / Přihlášení:
Akce proběhla
Vstupné na akci: Zdarma

Registrace / Přihlášení

Cena vstupenky: Zdarma
Akce proběhla