Vedoucí zákaznického centra

Možnost práce ve firmě SIKO KOUPELNY a.s.

Název pozice Vedoucí zákaznického centra
Oborová skupina Ekonomika, administrativa, personalistika
Oborový směr Administrativní činnosti
Vaším úkolem bude
  • Svěříme Vám kompletně celé zákaznické centrum české a slovenské republiky
  • Péče o slovenskou část lze realizovat bez problému vzdáleně, a občas se tam zajet podívat
  • Vaší úlohou bude tým vést, rozvíjet a podporovat (podpora nováčkům, týmové akce, vzdělávací plány)
  • Reportovat jeho kvalitativní výsledky manažerovi prodeje pro E-commerce
  • Budete inovovat systémy a zefektivňovat procesy
  • Jako vedoucí budete sledovat aktivitu na denní bázi, informovat tým v případě incidentů a vyhodnocovat výkonnost týmu i jednotlivých členů
  • Budete řešit nábor nový členů a případné odchody
  • Hodnotit práci členů ZC a připravovat podklady pro jejich mzdy
  • Poskytovat konstruktivní a lidskou zpětnou vazbu
  • Spolupracovat budete s našimi kolegy ve skladu a externími dopravci, ale i s dalšími interními odděleními
  • Budete součástí zlepšování našich služeb, k čemuž patří sběr zpětné vazby od našich zákazníků a spolupráce při hledání řešení
  • Budete spoluzodpovědný za zvyšování zákaznické spokojenosti
  • Na denní bázi budete používat SAP a CRM a samozřejmě Excel
Očekáváme
  • Přirozenou chuť pomáhat jak svým kolegům tak zákazníkům – když můžu tak pomůžu
  • Vysokou míru empatie
  • Výbornou znalost Českého jazyka
  • Anglický jazyk na úrovni alespoň B1
  • Chuť přinášet nové nápady, věci zlepšovat a posouvat
  • Zkušenosti s vedením lidí – jsme otevřeni novým přístupům
  • Schopnost nadchnout svůj tým pro společnou vizi a cíl a jít sám příkladem
Nabízíme
  • Stabilní zaměstnání ve 100% české rodinné firmě, které se daří
  • V případě ambicí a schopností možnost kariérního růstu
  • Kvalitní zaučení, máme vlastní tým interních lektorů
  • Průběžné školení sortimentu a prodejních dovedností
  • Benefity si vyberete sám/sama dle vlastního výběru ze systému kafeterie/samoobsluhy výhod a slev
  • 5 týdnů dovolené
  • Slevy 20% až 50% na produkty a služby Siko
  • Výbornou jídelnu s terasou
  • A bezproblémové parkování, to také není k zahození:)
Typ pracovního poměru Hlavní pracovní poměr
Požadované vzdělání Středoškolské
Požadované jazyky Angličtina
Benefity Sleva na firemní výrobky/služby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, občerstvení na pracovišti, možnost občasné práce z domova
Místo výkonu:

SIKO KOUPELNY a.s.
Čimelice 330
398 04
Čimelice, Písek