SVÁŘEČ

Možnost práce ve firmě HTP s.r.o.

Název pozice SVÁŘEČ
Oborová skupina Strojírenství a automobilový průmysl
Vaším úkolem bude Svařování kovových s použitím různých svařovacích technik Čtení a použití technických podkladů. Stanovení pracovních kroků, prostředků a metod (ochranný plyn, plyn, elektrický oblouk atd.). Výběr vhodných nástrojů a svařovacích přístrojů pro očištění a přípravu ploch, které se mají svařovat. Vyrovnání, upínání, přistehování, případně předběžná úprava obrobku s použitím všech nutných nástrojů nebo upínacích zařízení. Provádění svařovacích prací v potřebné poloze, případně se zřetelem k plánům postupu svařování. Konečná úprava svarů. Čištění a zkoušení provedených prací za použití různých příslušných pomůcek. Ošetřování a údržba nástrojů, svařovacích přístrojů a zařízení a provádění jednoduchých opravářských prací. Evidování technických dat o průběhu a výsledcích práce.
Očekáváme Potřebujeme od Vás znalost sváření – min. základní zkoušky MIG/MAG (ZK 131, ZK 135) resp. TIG (ZK 141), čtení strojírenské výkresové dokumentace, zkušenost se svářením hliníku je výhodou. Práce ve dvousměnném provozu.
Nabízíme Zaškolení a zapracování Spravedlivé odměňování a růst mzdy Pravidelné pololetní odměny Dovolená navíc Příspěvky na obědy a na dopravu Firemní oděv Férové jednání
Typ pracovního poměru Hlavní pracovní poměr
Požadované vzdělání Středoškolské
Plat 35000 Kč
Benefity příspěvek na dopravu, na obědy, firemní oděv, příplatky za směnnost, odměny, pravidelné pololetní odměny, další rozvoj a vzdělávání
Místo výkonu:

HTP s.r.o.
U Továrny 798
39464
Žirovnice, Pelhřimov

Kontaktní osoba:

Rezervovat termín online pohovoruZpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.