Specialista zákaznické péče

Možnost práce ve firmě SIKO KOUPELNY a.s.

Název pozice Specialista zákaznické péče
Oborová skupina Obchod a marketing
Vaším úkolem bude
  • Pečovat o naše zákazníky prostřednictvím různých kanálů (e-mail, chat, telefon, ..)
  • Budeš se podílet na budování vztahů s našimi zákazníky
  • Poskytovat informace o produktech, dostupnosti zboží a stavu objednávky
  • K ruce budeš mít interní systémy SAP a CRM
  • Spolupracovat s dalšími odděleními ve firmě
  • Komunikovat s externím dopravcem i s naším skladem
  • Podílet se na budování zákaznického centra
  • Neměla by ti vadit práce v rytmu střídání směn, rozpis vždy na měsíc dopředu:
PO - PÁ
7:30 - 16:00 hod.
9:00 - 17:30 hod.
11:30 - 20:00 hod.
SO + NE
8:00 - 16:30 hod.
10:30 - 19:00 hod.
Očekáváme
  • Časově flexibilní a komunikativní kolegy
  • Inovátora, který se nebojí přinášet nové nápady
  • Někoho, kdo na sobě chce pracovat a zdokonalovat se
  • Někoho, kdo umí naslouchat, hledat řešení, je spolehlivý a ochotný
  • S perfektní češtinou, ale i komunikativní angličtinou, neboť ta je vítanou výhodou
  • Pokud máš technické zkušenosti, je to skvělé. Pokud ne, nevadí,
Nabízíme
  • Skvělý pracovní kolektiv a přátelskou atmosféru
  • Mzda: 23000-25000 Kč/měsíc
  • Zázemí stabilní a prosperující firmy a s tím spojený kariérní růst
  • Odpovídající mzdové hodnocení
  • Systémová, prodejní a sortimentní školení
  • 5 týdnů dovolené, systém zaměstnaneckých výhod - Kafetérie
  • Pracovní smlouvu zpočátku na 1 rok, po oboustranné spokojenosti změna na dobu neurčitou
Typ pracovního poměru Hlavní pracovní poměr
Požadované jazyky Angličtina
Benefity Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, kafetérie, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, firemní akce
Místo výkonu:

SIKO KOUPELNY a.s.
Čimelice 330
398 04
Čimelice, Písek