Skladník /expedient

Možnost práce ve firmě GASTRO PRODUCTION s.r.o.

Název pozice Skladník /expedient
Oborová skupina Strojírenství a automobilový průmysl
Vaším úkolem bude Co vás čeká: - kontrola příjímaných a vydávaných výrobků a zboží - příprava na expedici zboží a výrobků - balení, označení, kontrola, evidence a nakládky - výdej materiálů ze skladu do výroby - každodenní manipulace s břemeny - přeprava materiálů VZV - inventarizace materiálů - úklid skladu
Očekáváme Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít: - zodpovědnost, důslednost, samostatnost - praktické a logické myšlení - oprávnění VZV (linde 3,5t, Linde elektrický vozík, Jungheinrich TFG 320) - časová flexibilita (několikrát v měsíci odpolední nakládky, pohyblivá pracovní doba, občasné nakládky o víkendu, střídání se na tyto odpolední a víkendové nakládky s ostatními kolegy) Výhodou bude, pokud budete umět: - znalost práce na PC - uživatel - orientace ve výkresové dokumentaci - orientace ve skladovém hospodářství (základy zbožíznalství nerezového materiálu)
Nabízíme Co vám můžeme nabídnout: - odpovídající mzdové ohodnocení, prémie za odpolední a víkendové nakládky - zajímavou, různorodou a stabilní práci v prosperující strojírenské společnosti - zaškolení a možnost dalšího rozvoje - přátelský kolektiv - stravenky - v hodnotě 100,-/ks , závodní stravování v místě pracoviště - dovolená 22 dnů - zaměstnanecké benefity - příspěvek na dovolenou až 20.000,- / rok (po odpracovaném roce) aj. - firemní akce Co vám můžeme nabídnout NÁSTUP MOŽNÝ IHNED Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete nám svůj životopis. Veškeré Vámi zaslané materiály jsou považovány za důvěrné.
Typ pracovního poměru Hlavní pracovní poměr
Požadované vzdělání Základní
Plat 26000 Kč
Benefity příspěvek na dovolenou až. 20.000,-/ rok - po odpracovaném roce
Místo výkonu:

GASTRO PRODUCTION s.r.o.
Zemědělská 500
37381
Kamenný Újezd, České Budějovice

Kontaktní osoba:

Rezervovat termín online pohovoru



Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.