Seřizovač

Možnost práce ve firmě REINFURT-ČR, k.s.

Název pozice Seřizovač
Oborová skupina Strojírenství a automobilový průmysl
Vaším úkolem bude Co budete na pozici seřizovače dělat? Hlavní náplní Vaší práce na pozici seřizovač bude seřizovat unikátní stroje na montáž kuličkových ložisek, nejen složité automaty ale i ruční nástroje. Dále budete zajišťovat funkčnost a drobnou údržbu strojů.
Očekáváme Co by měl splňovat uchazeč? SŠ vzdělání technického zaměření nebo praxe v obsluze strojů Komunikace v NJ velkou výhodou Pro tuto práci je nutností znalost výkresové dokumentace a technické myšlení.
Nabízíme Seřizovačům nabízíme: Práci ve stabilní a trvale se rozvíjející mezinárodní společnosti, odpovídající finanční ohodnocení Možnost profesního rozvoje a osobního růstu podpořeného firemními vzdělávacími programy/jazykové kurzy AJ,NJ Zaměstnanecké benefity : 29 dní dovolené, vánoční prémie, příspěvek na dojíždění, měsíční a kvartální přítomnostní prémie, příspěvek na penzijní spoření, prémie za export, nadstandardně ohodnocené přesčasy, dotované závodní stravování…. Náborový příspěvek 50.000, Kč Možnost nástupu: ihned, práce ve dvousměnném režimu (ranní odpolední směna).
Typ pracovního poměru Hlavní pracovní poměr
Požadované vzdělání Středoškolské
Požadované jazyky Němčina
Plat 27500 Kč
Benefity Náborový příspěvek 50.000 Kč
Místo výkonu:

REINFURT-ČR, k.s.
Průmyslová 1366
38301
Prachatice, Prachatice

Kontaktní osoba:

Rezervovat termín online pohovoruZpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.