Seřizovač

Možnost práce ve firmě HEYCO WERK ČR s.r.o.

Název pozice Seřizovač
Oborová skupina Strojírenství a automobilový průmysl
Oborový směr Obsluha, ošetřování, seřizování a údržba strojů a zařízení
Vaším úkolem bude seřizování a optimalizace vstřikovacích lisů v rámci zavádění a průběhu výroby výměna forem obsluha vstřikovacích lisů uvolňování sériové výroby vstřikovaných plastových výrobků zjišťování a odstraňování poruch vstřikovaných plastových výrobků třísměnný provoz
Očekáváme praxe se seřizováním vstřikovacích lisů schopnost reagovat na změny pečlivost, svědomitost, spolehlivost
Nabízíme Benefity Stabilní zázemí rodinného podniku, prostředí rodinné firmy, dlouhodobá perspektiva práce - dlouhodobé kontrakty - aktuálně do roku 2025, týden dovolené navíc, příspěvek na penzijní připojištění ve výši 5 % z hrubé mzdy, stravenky v hodnotě 110 Kč, "Sick Day", tj. den pracovního volna pro případ nemoci nebo nevolnosti​, odměna za 100 % přítomnost v práci až ve výši 1.000,- Kč měsíčně, nadstandardní příspěvky na dopravu, nadstandardní příplatky, odměny pro zaměstnance při příležitosti pracovního výročí, tj. za odpracovaných 5, 10, 15 a 20 let ve firmě,náborový příspěvek ve výši 10.000,- Kč za získání nového kvalifikovaného pracovníka a 3.000,- Kč za získaní pracovníka na dělnickou profesi, odměny v rámci systému zlepšování Kaizen až do 2.000,- Kč, možnost využít přesčasové konto, tzv. hodinovou banku, jazykové kurzy, roční bonus v závislosti na hospodářských výsledcích, perspektivu práce v dynamicky se rozvíjející společnosti, možnost dalšího profesního růstu.
Typ pracovního poměru Hlavní pracovní poměr
Požadované vzdělání Středoškolské
Požadované jazyky Němčina
Plat 25000 Kč
Benefity delší dovolená, stravenky, vyšší příplatky, příspěvek na dopravu, ...
Místo výkonu:

HEYCO WERK ČR s.r.o.
Čížovská 453
39701
Písek, Písek

Kontaktní osoba:

Rezervovat termín online pohovoruZpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.