Provozní elektrikář

Možnost práce ve firmě Wienerberger s.r.o.

Název pozice Provozní elektrikář
Oborová skupina Elektrotechnika
Oborový směr Výroba a opravy elektronických zařízení, Výroba a opravy elektrotechnických zařízení
Vaším úkolem bude Náplní práce nového kolegy bude preventivní údržba, opravy a běžná údržba výrobních linek a elektrozařízení.
Očekáváme SOU/SŠ v oboru elektro elektrovyhláška 50 §6 praxi v oboru pečlivost, spolehlivost a flexibilitu
Nabízíme NABÍZÍME - Náborový příspěvek 30.000 Kč Mzdu: 32 - 40.000 Kč hrubého / měsíc Práci na 2 směny - ranní 6:00 - 14:30, odpolední 14:00 - 22:00 (v režimu 4 dny ranní - 2 dny volno - 4 dny odpolední - 2 dny volno) Nejprve smlouvu na rok a při vzájemné spokojenosti prodloužení na dobu neurčitou zázemí stabilní společnosti práci v tradičním cihlářském odvětví vzdělávací kurzy, školení benefity společnosti – 5 týdnů dovolené, 13. mzdu, příspěvky na penzijní připojištění 1500 Kč/měs., zaměstnanecké slevy na produkty, příspěvky na stravování, příjemné pracovní prostředí, nápoje na pracovišti, firemní akce, právní poradenství,..aj.
Typ pracovního poměru Hlavní pracovní poměr
Plat 40000 Kč
Místo výkonu:

Wienerberger s.r.o.
Týn nad Vltavou
37501
Týn nad Vltavou, České Budějovice

Kontaktní osoba:

Rezervovat termín online pohovoruZpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.