Provozní elektrikář

Možnost práce ve firmě Wienerberger s.r.o.

Název pozice Provozní elektrikář
Oborová skupina Elektrotechnika
Oborový směr Výroba a opravy elektronických zařízení, Výroba a opravy elektrotechnických zařízení
Vaším úkolem bude Náplní práce nového kolegy bude preventivní údržba elektrických zařízení, opravy a údržba výrobních linek a elektrozařízení, měření a regulace, provozní elektroinstalace, analýza a řešení problémů.
Očekáváme SOU/SŠ v oboru elektro vyhlášku 50 §6 praxe v oboru vítána flexibilitu, spolehlivost a pečlivost řidičský průkaz skupiny B znalost PLC systémů výhodou
Nabízíme mzdu při nástupu 32 000 – 35 000 Kč (dle zkušeností/elektro kvalifikace) práci na dvě směny v režimu 4 dny ranní (6:00 - 14:30) - 2 dny volno - 4 dny odpolední (17:00 - 1:30) - 2 dny volno atd. (nepřetržitý provoz - soboty, neděle, svátky) rozmanitou práci v tradičním cihlářském průmyslu zázemí stabilní společnosti zaškolení, možnost profesního růstu benefity společnosti – 5 týdnů dovolené, 13. mzdu, příspěvky na penzijní připojištění, zaměstnanecké slevy na produkty, příspěvky na stravování, firemní akce, právní poradenství, aj.
Typ pracovního poměru Hlavní pracovní poměr
Plat 35000 Kč
Místo výkonu:

Wienerberger s.r.o.
Kostelec nad Orlicí
51741
Kostelec nad Orlicí, Rychnov nad Kněžnou

Kontaktní osoba:

Rezervovat termín online pohovoruZpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.