Provozní elektrikář

Možnost práce ve firmě Wienerberger s.r.o.

Název pozice Provozní elektrikář
Oborová skupina Elektrotechnika
Oborový směr Výroba a opravy elektronických zařízení, Výroba a opravy elektrotechnických zařízení
Vaším úkolem bude Náplní práce nového kolegy bude preventivní údržba elektrických zařízení, opravy elektrických částí strojů, analýza problémů a jejich odstranění v rámci preventivní údržby. Úzká spolupráce se strojním zámečníkem. Příležitostná výpomoc ve výrobě.
Očekáváme SOU v oboru elektro vyhlášku 50 §6 praxe v oboru vítána flexibilitu, spolehlivost a pečlivost ochota příležitostně zaskočit v případě potřeby za kolegu ve výrobě
Nabízíme NABÍZÍME - NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 30'000 Kč mzdové ohodnocení až 40 000 Kč (dle praxe a zkušeností) práce na dvě směny v režimu: 3 dny ranní - 3 dny volno - 3 dny noční rozmanitou práci v tradičním cihlářském průmyslu zázemí stabilní společnosti zaškolení a možnost profesního růstu benefity společnosti – 5 týdnů dovolené, 13. mzdu (po 1. roce), příspěvky na penzijní připojištění 1500 Kč/měs., zaměstnanecké slevy na produkty, příspěvky na stravování, příjemné pracovní prostředí, nápoje na pracovišti, firemní akce, právní poradenství, aj.
Typ pracovního poměru Hlavní pracovní poměr
Plat 40000 Kč
Místo výkonu:

Wienerberger s.r.o.
Stod
33301
Stod, Plzeň - Jih

Kontaktní osoba:

Rezervovat termín online pohovoruZpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.