Operátor ve výrobě (m/ž)

Možnost práce ve firmě Mektec Manufacturing Corporation Europe CZ s.r.o.

Název pozice Operátor ve výrobě (m/ž)
Oborová skupina Elektrotechnika
Oborový směr Výroba a opravy elektrotechnických zařízení
Vaším úkolem bude Pracovat v třísměnném režimu (ranní, noční, odpolední směny po 8 hodinách) Pracovat v moderním a čistém prostředí Podílet se na výrobě produktů hlavně pro automobilový průmysl (automotive)
Očekáváme * minimálně SOU s výučním listem v jakémkoliv oboru * dobrý zdravotní stav
Nabízíme * uplatnění a seberealizaci v nadnárodní firmě * dobrou dostupnost * čisté pracovní prostředí, klimatizovaná hala, pracovní oděvy a obuv * týden dovolené nad rámec ZP * dotované stravování v areálu firmy * 13. a 14. plat * příspěvek na dopravu * příspěvek na penzijní pojištění * důkladné proškolení při nástupu do zaměstnání a další potřebné kurzy * zvýhodněné tarify mobilních telekom. služeb * pitný režim * parkoviště v areálu firmy * příspěvek na dětskou rekreaci * odměna za bezabsenčnost * finanční odměny za zlepšovací návrhy
Typ pracovního poměru Hlavní pracovní poměr
Požadované vzdělání Základní
Místo výkonu:

Mektec Manufacturing Corporation Europe CZ s.r.o.
Rudolfovská tř. 204
37001
České Budějovice, České Budějovice

Kontaktní osoba:

Rezervovat termín online pohovoruZpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.