Obchodník front-office

Možnost práce ve firmě ZVVZ a. s.

Název pozice Obchodník front-office
Oborová skupina Obchod a marketing
Oborový směr Zákaznický servis
Vaším úkolem bude Máte talent pro obchod, jste aktivní, motivuje Vás úspěch při obchodních jednáních? Chcete být součástí týmu zkušených obchodníků nebo naopak své zkušenosti předávat? Nabízíme Vám možnost využít svůj potenciál v obchodní činnosti v ZVVZ jako obchodník front office.

Do našich týmů přivítáme uchazeče s obchodním duchem, kteří se budou společně s ostatními podílet na rozvoji nových obchodních příležitostí v oblasti zařízení pro čištění vzduchu, ventilátorů, přepravníků, tlakových nádob a dalších, navrhovaných a vyráběných ve společnostech holdingu ZVVZ GROUP.

Náplň práce:
Zodpovědnost za komunikaci a celkovou obchodní politiku s klíčovými zákazníky.
Udržování a rozvíjení dlouhodobých vztahů s klíčovými zákazníky.
Spolupráce na přípravě plánů a vyjednávání obchodních podmínek spolupráce.
Analýza potřeb zákazníka, hledání a navrhování nejvhodnějšího řešení.
Identifikace nových obchodních příležitostí.
Vedení obchodních jednání.
Evidence obchodních činností a s tím související reporting.
Tvorba nabídek a kalkulací.
Očekáváme VŠ nebo SŠ technického/obchodního směru.
Pokročilá znalost anglického jazyka.
Obchodní dovednosti, odolnost vůči stresu.
Organizační a řídící schopnosti.
Znalost práce na PC (MS Office).
Ochotu cestovat, Řidičský průkaz skupiny B.
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá) nebo Ruština (Pokročilá) nebo Němčina (Pokročilá).
Nabízíme Bonusy/prémie
Mobilní telefon
Notebook
Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Příspěvek na dopravu
Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů
Vzdělávací kurzy, školení
Závodní stravování, kafetérie
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Možnost občasné práce z domova
Možnost si napracovat hodiny
Zahraniční pracovní cesty
Měsíční variabilní složka mzdy ve výši až 10% základní mzdy
13. plat
Typ pracovního poměru Hlavní pracovní poměr
Požadované vzdělání Středoškolské
Místo výkonu:

ZVVZ a. s.
Sažinova 888
39901
Milevsko, Písek

Kontaktní osoba:

Rezervovat termín online pohovoru