Kreslíř 3D / Technický návrhář gastro zařízení

Možnost práce ve firmě GASTRO PRODUCTION s.r.o.

Název pozice Kreslíř 3D / Technický návrhář gastro zařízení
Oborová skupina Strojírenství a automobilový průmysl
Vaším úkolem bude Co vás čeká: * Příprava 3D vizualizací - kreslení profesionálních nerezových kuchyní a interiérů restaurací, hotelů, barů a kaváren v programu SketchUp * Spolupráce s obchodním oddělením, konstrukcí a výrobou * Práce s podklady zpracovanými v AutoCad - DWG nebo Adobe Reader - PDF * Ve většině případů se nejedná o přímý kontakt se zákazníky. Práce Vám bude zadávána obchodním zástupcem, který jedná se zákazníkem. Technické detaily budete následně řešit s konstrukčním a výrobním oddělením společnosti.
Očekáváme Požadované znalosti: * technické vzdělání nutné * znalost čtení výkresů, kótování a 3D představivost * znalost AJ nutná - komunikativní znalost jazyka (slovem i písmem) * práce s PC - MS Office, Adobe Reader a DWG * aktivní, samostatný a pozitivní přístup k práci * ochota pracovat a učit se novým věcem Výhodou bude, pokud budete mít: * zkušenosti s programem SketchUp, Layout , DraftSight nebo s jiným grafickým softwarem * velmi dobré technické znalosti * znalost materiálů (nerez, dřevo, sklo, kámen) * znalost NJ (DK, NO, SWE)
Nabízíme Co vám můžeme nabídnout: * plnohodnotné zaškolení ve všech směrech * pracovní smlouvu na dobu neurčitou * velmi zajímavou práci na projektech pro zahraniční i české zákazníky * možnost dalšího rozvoje * přátelský kolektiv * dovolená 4,4 týdne = 22 dnů * závodní stravování, stravenková karta Edenred- stravenky v hodnotě 100,- / ks - obědy v měsíci nástupu zdarma * benefitní program pro zaměstnance - příspěvek na dovolenou až 20.000,-/rok - po odpracovaném roce Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete nám svůj životopis. Veškeré Vámi zaslané materiály jsou považovány za důvěrné.
Typ pracovního poměru Hlavní pracovní poměr
Požadované vzdělání Středoškolské
Požadované jazyky Angličtina
Plat 25000 Kč
Benefity příspěvek na dovolenou až 20.000 / rok - po odpracovaném roce a jiné...
Místo výkonu:

GASTRO PRODUCTION s.r.o.
Zemědělká 500
37381
Kamenný Újezd, České Budějovice

Kontaktní osoba:

Rezervovat termín online pohovoruZpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.