TOWNSHEND International School, o.p.s.

Informace o škole

Townshend International School, o.p.s je soukromá mateřská, základní a střední škola, která nabízí vyučování v angličtině, denní a boarding studium, mezinárodní osnovy a zkoušky University of Cambridge, nízký počet dětí ve třídách, individuální přístup, mezinárodní prostředí.V roce 2009 se škola stala přidruženým členem Rady Britských mezinárodních škol (Council of British International Schools-COBIS). Po úspěšném složení maturitní zkoušky mají studenti otevřené dveře do škol po celém světě. Studenti jsou přijímání do všech ročníků, mimo posledního. 290 000CZK činí roční školné (stravování je v ceně školného).
Soukromá mateřská, základní a střední škola, Centrum mezinárodních cambridgeských zkoušek. Vyučování v angličtině, denní a boarding studium, mezinárodní osnovy a zkoušky University of Cambridge. Nízký počet dětí ve třídách, individuální přístup, mezinárodní prostředí. Studenti jsou přijímání do všech ročníků, mimo posledního. Stravování je v ceně školného. Školné od 297 500 kč/rok, ubytování od 19 300 kč/měsíc.
V rámci areálu školy je k dispozici školní jídelna. Stravování je zahrnuto v ceně školného.
Ubytování je možně v rámci areálu školy. Cena: 19300 Kč/měsíc
Areál školy má k dispozici biologickou, chemickou a fyzikální laboratoř, počítačové učebny, klubovnu, jídelnu, knihovnu, aj. Studenti mají také možnost osobního rozvoje v oblasti hudební, umělecké či herecké. Místnost pro rozjímání a meditaci je součástí školního areálu.
Typ školyZahraniční
ZřizovatelSoukromý subjekt
IČO28117441

Sídlo školy:

Hradčany č.p. 1070
37341
Hluboká nad Vltavou, České Budějovice


Web
E-mail
Telefon

Kontaktní osoba:

Studijní obory

Kód oboru Název oboru Délka
studia
Ukončení
studia
1.kolo
přihl.
2021/22
přij.
22/2023
plánov.
Příjim.
zk.
Forma
studia
Pro žáky OZP  
79-41-K/61 Gymnázium 7 Maturitní zkouška 30 25 30 PO Denní ZŠ7 Ne
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.