Táborské soukromé gymnázium a Základní škola, s.r.o.

Informace o škole

Táborské soukromé gymnázium funguje od roku 1993 jako čtyřleté i víceleté gymnázium, v současnosti jej navštěvuje kolem 200 studentů gymnázia, kteří své studium mohou zaměřit jazykově nebo přírodovědně. Studenti se ve škole věnují 2 jazykům povinně a kromě angličtiny a němčiny mohou navštěvovat i hodiny španělštiny, francouzštiny, ruštiny a latiny, věnují se laboratorním pracím, své zájmy mohou uplatnit při řadě individualizovaných aktivit, jako redaktoři školního časopisu a členové foto kroužku, tak i při hraní divadla, výtvarných, sportovních či hudebních aktivitách. Studium je ukončeno maturitou. Škola nabízí možnost získání jazykového diplomu z anglického a německého jazyka. Školné činí pro třídy odpovídající 6. - 9. třídě ZŠ  18 000,- ročně, pro 1. - 4. ročník SŠ pak 20 000,- ročně.

ON-LINE dle informací zde, dále na tomto odkazu https://burzaskol.online/ a na www.tabsg.cz

Školní jídelna se nachází v areálu školy.

Cena: 600 Kč/měsíc

Můžeme zprostředkovat ubytování na některém z táborských internátů. Do 5 % našich žáků využívá způsob internátního ubytování.

Cena: 1700 Kč/měsíc

Škola disponuje školní knihovnou, třemi specializovanými počítačovými učebnami a laboratoří. Třídy jsou plně vybaveny interaktivními tabulemi. K dispozici je studovna a herna. 

Škola je každoročně zapojena do činností v různě tématicky zaměřených zahraničních projektech, jejichž realizace- spolu s „klasickými“ zahraničními výměnami (na partnerská gymnázia do Rakouska, Slovinska a Německa) tvoří podstatnou část života školy.

 Škola spolupracuje s různými institucemi: 

- místní a regionální instituce: Městská knihovna, Husitské muzeum, mateřské školy, základní a střední školy v okolí, Město Tábor, neziskové organizace ; firmy z regionu jako budoucí zaměstnavatelé a poskytovatelé týdenních praxí ve 3.ročníku

Typ školySoukromá
ZřizovatelSoukromý subjekt
IČO25160184

Sídlo školy:

Zavadilská č.p. 2472
39002
Tábor, Tábor


Web
E-mail
Telefon

Kontaktní osoby:

Studijní obory

Kód oboru Název oboru Délka
studia
Ukončení
studia
1.kolo
přihl.
2020/21
přij.
21/2022
plánov.
Příjim.
zk.
Forma
studia
Pro žáky OZP  
79-41-K/81 Gymnázium (živé jazyky) 8 Maturitní zkouška 70 25 25 ČJ, M, PO Denní DZŠ Ano
79-41-K/41 Gymnázium (živé jazyky) 4 Maturitní zkouška 21 19 20 PO Denní DZŠ Ano
79-41-K/61 Gymnázium (živé jazyky) 6 Maturitní zkouška 0 0 5 ČJ, M, PO Denní ZŠ7 Ano
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.