Mateřská škola, základní škola speciální a praktická škola Diakonie ČCE Rolnička Soběslav

Informace o škole

Škola je určena pro žáky s mentálním a kombinovaným postižením, absolventy základní školy speciální. Úspěšným ukončením získávají žáci nižší střední vzdělání. Škola má 2 obory se zaměřením na: 1) RUKODĚLNÉ PRÁCE, kde jsou žáci připravováni pro budoucí zaměstnání v chráněných dílnách nebo práci v sociálně terapeutických dílnách, které zřizuje spolupracující organizace Diakonie ČCE - středisko Rolnička. Školné: 4000 Kč. 2) POMOCNÉ ÚKLIDOVÉ PRÁCE, kde jsou žáci připravováni na možnost pracovního uplatnění na chráněných pracovních místech v naší organizaci. Školné: 4000 Kč.
Škola je určena pro žáky s mentálním a kombinovaným postižením, absolventy základní školy speciální. Úspěšným ukončením získávají žáci nižší střední vzdělání. Vzhledem k zaměření oboru - rukodělné práce a pomocné úklidové práce, jsou absolventi připravováni pro budoucí zaměstnání v chráněných dílnách nebo sociálně terapeutických dílnách, které zřizuje spolupracující organizace Diakonie ČCE - středisko Rolnička. Škola má odloučené pracoviště v Táboře, Světlogorská 2771, 390 05 Tábor.
Typ školyCírkevní
ZřizovatelCírkev
IČO70806209

Sídlo školy:

Mrázkova č.p. 700
39201
Soběslav, Tábor


Web
E-mail
Telefon

Kontaktní osoba:

Studijní obory

Kód oboru Název oboru Délka
studia
Ukončení
studia
1.kolo
přihl.
2020/21
přij.
21/2022
plánov.
Příjim.
zk.
Forma
studia
Pro žáky OZP  
78-62-C/02 Praktická škola dvouletá 2 Jiné 6 6 8 Žádné Denní Neuvedeno Ne
78-62-C/01 Praktická škola jednoletá 1 Jiné 1 1 2 Žádné Denní Neuvedeno Ne
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.