Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola, Trhové Sviny, Nové Město 228

Informace o škole

Naše škola poskytuje střední vzdělávání na Praktické škole jednoleté a Praktické škole dvouleté. Praktická škola jednoletá je střední škola určená žákům s těžkým zdravotním postižením, zejména s těžkým stupněm mentálního postižení, žákům s více vadami a žákům s poruchami autistického spektra, kteří získali vzdělání na úrovni základní školy speciální, nebo základní školy praktické. Praktická škola dvouletá je určena žákům se středně těžkým zdravotním postižením, zejména středně těžkým stupněm mentálního postižení, kombinovanými vadami a poruchami autistického spektra. Praktická škola dvouletá připravuje žáky pro výkon jednoduchých prací a činností v běžném životě. Podmínkou přijetí je ukončení povinné školní docházky.
DOD: Po telefonické domluvě. PZ - ano - pohovor, vstupní dotazník, test zručnosti.Adresa odloučeného pracoviště v ČB: Dlouhá 35, České Budějovice. Studium je určeno pro žáky podle § 16 odst. 9. Školského zákona (s mentálním postižením, souběžným postižením více vadami a autismem - doporučení ke studiu od ŠPZ).
Typ školyStátní
ZřizovatelKraj
IČO60076518

Sídlo školy:

Nové město č.p. 228
37401
Trhové Sviny, České Budějovice


Web
E-mail
Telefon

Kontaktní osoba:

Studijní obory

Kód oboru Název oboru Délka
studia
Ukončení
studia
1.kolo
přihl.
2020/21
přij.
21/2022
plánov.
Příjim.
zk.
Forma
studia
Pro žáky OZP  
78-62-C/02 Praktická škola dvouletá 2 Jiné 0 0 4 PO, ZR Denní Neuvedeno Ne
78-62-C/01 Praktická škola jednoletá 1 Jiné 0 0 2 PO, ZR Denní Neuvedeno Ne
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.