Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola, Strakonice

Informace o škole

Praktická škola jednoletá poskytuje střední vzdělání žákům s mentálním postižením, souběžným postižením více vadami a autismem, jeho úspěšným ukončením získá žák střední vzdělání. Dosažení uvedených cílů znamená posílení předpokladů integrace žáků do společnosti. Praktická škola dvouletá poskytuje střední vzdělávání žákům s mentálním postižením, souběžným postižením více vadami a autismem, jeho úspěšným ukončením získá žák střední vzdělání.
DOD: Termín bude zveřejněn na webových stránkách školy.Pro žáky zajišťujeme obědy ve školní jídelně jiné školy. Cena jednoho oběda činí 30,-Kč; bezbarierový přístup.
Škola nabízí speciální vzdělávací aktivity pro osoby s nejtěžšími formami zdravotního postižení prostřednictvím aktivačních center v rámci speciálních škol. Škola disponuje nově vybavenými dílnami a PC technikou.
Škola je zapojena do mnoha projektů např: Technické dovednosti a já, Moderní výuka aj.
Typ školyStátní
ZřizovatelKraj
IČO63289920

Sídlo školy:

Plánkova č.p. 430
38601
Strakonice, Strakonice


Web
E-mail
Telefon

Kontaktní osoby:

Studijní obory

Kód oboru Název oboru Délka
studia
Ukončení
studia
1.kolo
přihl.
2020/21
přij.
21/2022
plánov.
Příjim.
zk.
Forma
studia
Pro žáky OZP  
78-62-C/02 Praktická škola dvouletá 2 Jiné 0 0 10 Žádné Denní Neuvedeno Ne
78-62-C/01 Praktická škola jednoletá 1 Jiné 0 0 10 Žádné Denní Neuvedeno Ne
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.