Firma

ZÁRUBA GASTRO a.s.

Představení společnosti

Společnost Záruba Gastro a.s. poskytuje služby v oblasti firemního stravování a cateringu. Společnost sídlí v srdci Jižních Čech, Českých Budějovicích. Díky letitým zkušenostem v oboru, vizím a zodpovědnému přístupu se těší dlouhodobé přízni a patří mezi největší ryze české regionální gastronomické společnosti. Receptury připravovaných pokrmů jsou tradiční a poctivé. Pozornost věnujeme životnímu stylu a kulinářským trendům. Výběr kvalitních surovin je pro nás naprostou samozřejmostí. Mimo komplexních služeb v oblasti firemního stravování zaměstnanců Vám poskytneme i příležitostný stravovací servis pro firemní akce, dny otevřených dveří, letní grilování, vánoční večírky, meetingové rauty a jiné příležitosti.

Práce u nás

Nabízíme práci v provozech odpovídajících přísným hygienickým normám a spolupráci s kvalifikovaným personálem. Naším hlavním cílem je vytvoření spolehlivého a fungujícího kolektivu. Za odvedenou kvalitní práci očekávejte odpovídající finanční ohodnocení pro motivaci do další práce.
  • Nabídka praxe pro žáky

ZÁRUBA GASTRO a.s.
IČO: 25197614Sídlo firmy:

Vrbenská 481/27
37006, České Budějovice


Kontaktní osoba:

Nabídka praxe pro žáky

Pozice Skupina oborů Město Placená
kuchař Gastronomie, hotelnictví a turismus České Budějovice Ano Více

Přehled volných pozic

Název pozice Skupina oborů Město Druh prac. poměru
Kuchař České Budějovice Hlavní pracovní poměr Více
Pomocná síla v kuchyni České Budějovice Hlavní pracovní poměr Více
Pomocný kuchař České Budějovice Hlavní pracovní poměr Více
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.