Firma

Titgemeyer Tools & Automation spol. s r.o.

Online Veletrh práce 2021

Vážení uchazeči o práci,
vítejte na profilu naší firmy. Níže naleznete informace o naší společnosti i nabízených pozicích.
Podrobnější informace Vám rádi sdělíme v rámci online schůzky, která bude probíhat ve dnech konání veletrhu – 15. a 16. 6. 2021. Termín online schůzky je zapotřebí si předem zarezervovat.

Jak si rezervovat online schůzku?
Na této stránce si prohlédněte jednotlivé nabízené pozice a otevřete si tu, která vás zaujala tlačítkem „Více“.  Po seznámení se s pracovní pozicí si můžete zarezervovat termín přes tlačítko „Rezervovat termín online pohovoru“.
Pokud budete mít problém s rezervací, kontaktujte nás. V případě, že nemáte možnost online připojení, je možné si zarezervovat schůzku jako telefonický hovor.

Představení společnosti

Titgemeyer Tools & Automation byla založena v roce 1994 pod názvem RIVETEC v Albrechticích v České republice a v roce 2019 oslavila své 25. výročí. Společnost vyvíjí, vyrábí a prodává profesionální nýtovací nástroje pro všechny typy nýtů a pro všechny typy nýtovacích aplikací, včetně řízení procesů. Kromě toho společnost Titgemeyer Tools & Automation navrhuje a vyrábí speciální stroje, montážní linky a automatizační řešení specifické pro zákazníka. Všem svým zákazníkům nabízíme tu nejvyšší možnou kvalitu. Jsme držitelem certifikátu ISO 9001. Naše výrobky procházejí i dalšími zkouškami a certifikacemi - v současné době jsme oprávněni užívat pro ně označení CE a CZ. Naše obchodní aktivity zahrnují kromě domácího trhu i trhy v mnoha dalších zemích EU, Rusku a také v zámoří. Mezi naše zákazníky patří především výrobci automobilů a jejich subdodavatelé

Představení společnosti

Jsme tím správným místem pro seberealizaci a rozvoj - zaměřujeme se na moderní trendy ve výrobě (automatizace, robotizace), neustále vyvíjíme nové produkty a zdokonalujeme stávající produkty a služby. Flexibilně a individuálně přistupujeme ke svým zákazníkům i ke svým zaměstnancům. Pro nás je každý zaměstnanec partnerem, jehož dobré nápady podpoříme a oceníme. V řízení kariéry vám pomůžeme, neustálé vzdělávání je u nás samozřejmým standardem. Dlouhodobě usilujeme o rovnováhu pracovního a soukromého života našich zaměstnanců, práci se snažíme zvládat ve standardní pracovní době, noční směny u nás neexistují. Zaměstnancům nabízíme řadu benefitů - placené volno navíc, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění a další.

  • Nabídka praxe pro žáky
  • Workshopy/Exkurze

Titgemeyer Tools & Automation spol. s r.o.
IČO: 60647761Sídlo firmy:

U Vodárny 1506
39701, Písek
Písek


Kontaktní osoba:

Nabídka praxe pro žáky

Pozice Skupina oborů Město Placená
Technik vývoje Strojírenství a strojírenská výroba Písek Ano Více

Přehled volných pozic

Název pozice Skupina oborů Město Druh prac. poměru
Trainee program pro technicky zaměřené absolventy Strojírenství a automobilový průmysl Písek Hlavní pracovní poměr Více
Konstruktér jednoúčelových strojů Strojírenství a automobilový průmysl Písek Hlavní pracovní poměr Více
Obsluha vstřikolisu Strojírenství a automobilový průmysl Písek Hlavní pracovní poměr Více
PLC programátor Strojírenství a automobilový průmysl Písek Hlavní pracovní poměr Více
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.