Firma

SOPHIA, jazykové služby s.r.o.

Představení společnosti

Jsme zavedená společnost, lídr na trhu jazykových služeb v JČ regionu. Pracujeme pro zákazníky na pěti kontinentech. K dispozici jsou jim naše služby ve více než 2.600 jazykových kombinacích. A pokud ani to nestačí, zajišťujeme další jazyky s pomocí našich regionálních partnerů z různých koutů světa. Regionálním zákazníkům poskytujeme výuku v jazykových kurzech.
Na náhodu nevěříme. Pečlivě rozmyšlené, důkladně proškolené a důsledně dodržované pracovní postupy jsou zárukou dlouhodobě vysoké kvality našich služeb. Každý úspěch i každý neúspěch jsou nám inspirací pro další zlepšování.

Překlady
PŘEKLAD, REVIZE TEXTU
KOREKTURA RODILÝM MLUVČÍM
PŘEDTISKOVÁ KOREKTURA
SOUDNÍ PŘEKLADY
GRAFICKÉ ZPRACOVÁNÍ DOKUMENTU (DTP)

Tlumočení
SIMULTÁNNÍ TLUMOČENÍ (S TLUMOČNICKOU TECHNIKOU)
KONSEKUTIVNÍ TLUMOČENÍ
TLUMOČENÍ PO TELEFONU

 

Práce u nás

Hlavní oblastí našeho působení jsou již od roku 1993 odborné překlady a výuka cizích jazyků. SŠ a VŠ praxe poskytujeme více než 15 let. Studenti u nás mají možnost získat nové dovednosti a zkušenosti souvisejícími se školními předměty (ekonomika podniku, obchodní podnikání, řízení lidských zdrojů, zahraniční obchod, IT). Denně komunikujeme s českými i zahraničními obchodními partnery (emailem, osobně, telefonicky), studenti se setkají se smysluplnou prací, budou mít možnost denního kontaktu s kolegy na pracovišti a našimi obchodními partnery. Dále nabízíme zaškolení do práce se speciálními CAT nástroji, MS Office (vyšší uživatelská znalost), možnost podílet se na dalším rozvoji našeho oddělení jazykového vzdělávání, překladů a obchodního oddělení. To vše v kolektivu kvalifikovaných a pracovitých lidí, moderním, nekuřáckém a nadstandardně vybaveném pracovišti v historickém domě z 16. století v centru Českých Budějovic.
  • Odborník do škol
  • Nabídka praxe pro žáky
  • Workshopy/Exkurze

SOPHIA, jazykové služby s.r.o.
IČO: 26025876Sídlo firmy:

Hroznová 28
České Budějovice 1
České Budějovice


Kontaktní osoba:

Nabídka praxe pro žáky

Pozice Skupina oborů Město Placená
Asistent(ka) pro sales and marketing manažera pro české i zahraniční zákazníky Ekonomika a administrativa České Budějovice 1 Ne Více
Asistent(ka) fakturantky a finanční účetní Ekonomika a administrativa České Budějovice 1 Ne Více
Asistent(ka) oddělení jazykového vzdělávání Pedagogika, učitelství a sociální péče České Budějovice 1 Ne Více

Přehled volných pozic

Název pozice Skupina oborů Město Druh prac. poměru
Koordinátor(ka) jazykových zakázek Ekonomika, administrativa, personalistika České Budějovice Hlavní pracovní poměr Více
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.