Firma

Sage Automotive Interiors, Strakonice Fabrics, s.r.o.

Představení společnosti

Ve Strakonicích se nachází moderní vývojové centrum pro výzkum a vývoj textilií pro automobilový průmysl. Vývoj směřuje k novým technologiím, postupům výroby a k využívání progresivních materiálů. Námi vyvíjené technologie usnadňují výrobu sedadel, zvyšují funkčnost a V inovačním a vývojovém centru pracuje více než 100 odborníků na design, technologie a výrobu vzorků. Inovační centrum úzce spolupracuje s výzkumnými ústavy a univerzitami, nejvíce pak s Technickou univerzitou v Liberci. Prodlužují jejich životnost a jsou ohleduplné k životnímu prostředí. Význam inovačního centra je celosvětový. Ve městě s bohatou historií i velkou průmyslovou výrobou sídlí i náš výrobní závod. Naše výroba se zabývá výrobou textilního materiálu, především činnostmi tkaní a pletení, barvení textilie a její finální úpravou.

Práce u nás

Naši zaměstnanci jsou naším kapitálem. Chceme mít odborníky a musíme se o ně starat... Vždy se snažíme se přizpůsobit různým potřebám našich týmových hráčů. Proto máme flexibilní pracovní doby, závodní stravování, jazykové kurzy, dětské centrum, možnosti práce z domova.
  • Poskytnutí dílen, nebo vybavení školy
  • Odborník do škol
  • Stipendijní a motivační podpora
  • Nabídka praxe pro žáky
  • Zadání a vedení odborných a závěrečných prací
  • Workshopy/Exkurze

Sage Automotive Interiors, Strakonice Fabrics, s.r.o.
IČO: 09297235


Sídlo firmy:

Heydukova 1111
38601, Strakonice
Strakonice


Kontaktní osoba:

Nabídka praxe pro žáky

Pozice Skupina oborů Město Placená
Výrobce textilií Textilní výroba a oděvnictví Strakonice Ano Více

Nabídka workshopů

Název Skupina oborů Město
Textilní workshop Textilní výroba a oděvnictví Strakonice Více
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.