Firma

s. n. o. p. cz a.s.

Představení společnosti

Francouzská společnost s. n. o. p. cz a.s. se zabývá vývojem a výrobou bezpečnostních a nosných kovových dílů, které mají široké využití v oblasti automobilového průmyslu. Technologie výroby je lisování, profilování a svařování ocelových plechů a jejich následná montáž ve větší celky. Finální produkty jsou využívány v karosériích automobilů, např. jako vnitřní část bočního sloupku, držák přední kapoty, držák baterie, výztuhy dveří, výztuhy podběhů apod. Tyto díly jsou využívány jak výrobci automobilů, tak producenty komponent a dílčích částí automobilů. V České republice působí společnost od roku 1995 a v současné době zde má 3 výrobní závody - v Písku v jižních Čechách, v Pohořelicích u Brna a v Klášterci nad Ohří v Čechách severozápadních. Vlastníkem společnosti je francouzská skupina FSD, která má po celém světě více než 40 výrobních závodů (společnosti snop, snop automotive, smom, snwm, Balconi).

Práce u nás

Společnost s.n.o.p. je rodinná firma, vlastníkem je stále jedna rodina ve Francii a i přes její velikost je stále patrný rodinný duch firmy. Silné sociální zázemí, vstřícný přístup k zaměstnancům. - Zajímavé finanční ohodnocení včetně 13. mzdy. - Docházkový benefit ve výši 16 000Kč ročně. - Odměny za podíl na hospodářských výsledcích, firemní prémie - Pravidelné navyšování mezd - Náborové příspěvky - Benefitní systém Cafeterie - Příspěvky na penzijní a životní pojištění - Příspěvek na stravování, stravování přímo v závodech - 5 týdnů dovolené a další placené volno - Odměny za životní a pracovní jubilea - Zvýhodněné tarify u společnosti Vodafone
  • Stipendijní a motivační podpora
  • Nabídka praxe pro žáky
  • Workshopy/Exkurze

s. n. o. p. cz a.s.
IČO: 63998203Sídlo firmy:

Stanislava Maliny 452
39701, Písek
Písek


Nabídka praxe pro žáky

Pozice Skupina oborů Město Placená
Nástrojař Strojírenství a strojírenská výroba Písek Ano Více
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.