Firma

ROHDE & SCHWARZ závod Vimperk, s.r.o.

Představení společnosti

Rohde & Schwarz vyvíjí, vyrábí a prodává inovativní produkty v oblasti měřicí, vysílací a mediální techniky, kybernetické bezpečnosti, zabezpečených komunikací a v oblasti monitorování a testování sítí. Společnost byla založena před 88 lety a má prodejní a servisní síť ve více než 70 zemích světa. ROHDE & SCHWARZ závod Vimperk, s.r.o. je součástí celosvětového koncernu a v současné době má více než 800 zaměstnanců, čímž se řadí mezi nejvýznamnější zaměstnavatele regionu.

Práce u nás

Ceníme si všech, které přitahují výzvy a mají chuť se učit novým věcem. Příjemné prostředí, otevřená komunikace, důvěra a rodinná atmosféra jsou u nás na prvním místě. Snažíme se, aby naše zaměstnance práce bavila a byli za ni náležitě odměněni. Uplatněte u nás školní znalosti na brigádě, praxi či ve stipendijním programu. Jako studenti se setkáte se špičkovými přístroji pro pozemní, námořní i leteckou komunikaci, radiomonitoring či systémy pro zpracování zvuku i obrazu světové úrovně. Získáte zkušenosti přímo na pracovišti a budete se učit od těch nejlepších z oboru. Stipendijní program vás bude podporovat po celou dobu studia a navíc vás ideálně připraví na vstup do pracovního světa elektrotechniky.
  • Stipendijní a motivační podpora
  • Nabídka praxe pro žáky
  • Workshopy/Exkurze

ROHDE & SCHWARZ závod Vimperk, s.r.o.
IČO: 26034441Sídlo firmy:

Špidrova 49
38501, Vimperk
Prachatice


Kontaktní osoba:

Přehled volných pozic

Název pozice Skupina oborů Město Druh prac. poměru
Stipendijní program pro žáky SŠ a studenty VOŠ Vimperk Více
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.