Firma

Robert Bosch, spol. s r.o.

Představení společnosti

Když se řekne Bosch, většina z Vás si pravděpodobně vybaví bílou domácí techniku, vrtačku nebo jiný domácí spotřebič. Na jihu Čech ale nabízíme něco mnohem zajímavějšího.
V našem budějovickém centru vyvíjíme produkty a systémy do světa automotive. K dispozici máme nejmodernější technologie, specialisty z celého světa a hlavně skvělé zázemí pro naše zaměstnance.

Naše inovace a firemní kultura se odráží od našeho hesla - „Stvořeno pro život“, abychom zaručili finální kvalitu, výkon a spolehlivost pro naše zákazníky, uživatele i pro životní prostředí. Nejmodernější technologie a udržitelný růst jsou našimi základními kameny. Plně přijímáme svoji sociální a ekologickou zodpovědnost a přinášíme lidem to, co potřebují pro dnešek i pro budoucnost.

Více informací na chcemetvojihlavu.cz

Bosch České Budějovice

Práce u nás

Práce u nás je správná volba. Chceš vyvíjet nové produkty v našem vývojovém centru? Vyrábět je v perfektní kvalitě, času a dle požadavků? Chceš pracovat v oddělení kvality ve špičkově vybavených laboratořích? Zajímá tě logistika výrobků, nákup nebo jsi precizní účetní?

Pokud máš vzdělání či praxi v technickém oboru, podívej se, jaké pozice právě obsazujeme, nebo nám prostě pošli životopis.
Naše volné pozice najdeš na

  • Poskytnutí dílen, nebo vybavení školy
  • Odborník do škol
  • Stipendijní a motivační podpora
  • Nabídka praxe pro žáky
  • Zadání a vedení odborných a závěrečných prací
  • Workshopy/Exkurze

Jsme otevřeni novým partnerstvím a cestám v rozvíjení spolupráce se školami. 

Robert Bosch, spol. s r.o.
IČO: 46678735Sídlo firmy:

Roberta Bosche 2678
37004, České Budějovice
České Budějovice


Kontaktní osoba: