Firma

Kámen a písek, spol. s r.o.

Představení společnosti

Firma Kámen a písek působí na trhu již 30 let. Jsme spolehlivým dodavatelem kameniva po celých jižních Čechách, který zabezpečuje dodávky kameniva pro důležité infrastrukturní  a ostatní stavby. Úspěšně působíme na trhu díky stabilnímu vedení firmy a strategickému rozmístění svých 10 lomů a prodejního terminálu v krajském městě. 

Práce u nás

Naše společnost nabízí zázemí stabilního zaměstnavatele v našem oboru. Své zaměstnance pravidelně proškolujeme, staráme se o jejich pracovní prostředí, aby bylo co nejšetřnější. Zaměstnance motivujem věrnostním bonusovým programem.  

  • Odborník do škol
  • Stipendijní a motivační podpora
  • Nabídka praxe pro žáky
  • Zadání a vedení odborných a závěrečných prací
  • Workshopy/Exkurze

Spolupracujeme s Báňskou univerzitou v Ostravě a také s Vysokou školou technickou a ekonomickou v Českých Budějovicích v rámci zkvalitnění výuky týkající se odborných praxí, dorozování bakalářský a seminárních prací či oponentury.

Kámen a písek, spol. s r.o.
IČO: 42396158Sídlo firmy:

Linecká 277
38101, Český Krumlov
Český Krumlov


Kontaktní osoba:

Nabídka workshopů

Název Skupina oborů Město
Objevte kamenolom v Plešovicích Hornictví a hornická geologie, hutnictví a slévárenství Zlatá Koruna Více
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.