Firma

Jihočeská společnost pro rozvoj lidských zdrojů, o.p.s.

Představení společnosti

Jihočeská společnost pro rozvoj lidských zdrojů, o. p. s. (dále JSRLZ) je odbornou organizací zaměřenou na realizaci aktivit v oblasti rozvoje lidských zdrojů a na zpracování analýz a šetření spojených s touto problematikou. JSRLZ byla založena v roce 2005 Jihočeskou hospodářskou komorou (JHK) s cílem zajistit komunikaci a spolupráci mezi regionálními aktéry trhu práce v oblasti rozvoje lidských zdrojů a zajistit realizaci konkrétních aktivity, které budou v souladu s potřebami Jihočeského regionu. Posláním Jihočeské společnosti pro rozvoj lidských zdrojů, o.p.s. je působit jako odborná platforma s vysokou neformální autoritou spojující pohledy regionálních aktérů a přispívat ke strategickému orientování činností těchto aktérů zainteresovaných na rozvoji lidských zdrojů spolu s podněcováním, přípravou a realizací aktivit naplňující klíčové priority v regionu.

Práce u nás

Jsme malý pracovní tým. Klademe důraz na kolektivní práci a příjemné pracovní prostředí, které vytváří podmínky pro kreativní práci. Sledujeme trendy v oblasti rozvoje lidských zdrojů a důraz dáváme na inovace.

  • Odborník do škol
  • Nabídka praxe pro žáky
  • Zadání a vedení odborných a závěrečných prací

Jihočeská společnost pro rozvoj lidských zdrojů, o.p.s.
IČO: 26091089Sídlo firmy:

Husova tř. 1846/9
370 01, České Budějovice
České Budějovice


Kontaktní osoba:

Nabídka praxe pro žáky

Pozice Skupina oborů Město Placená
Asistent/ka podpory rozvoje lidských zdrojů v Českých Budějovicích Ekonomika a administrativa České Budějovice Ano Více
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.