Firma

Jihočeská hospodářská komora

Představení společnosti

Naši činnost určují sami podnikatelé, členské firmy Jhk - nejsme úřad ani státní instituce. Posláním Jhk je zjednodušovat život podnikatelům tím, že propojujeme naše členy, dáváme jim prostor pro jejich propagaci, poskytujeme poradenství, pořádáme kvalitní vzdělávací akce pro vedení firem a jejich zaměstnance a samozřejmě se výraznou měrou podílíme na regionálním trhu práce. Firmy sdružujeme i oborově, Jhk má osm sdružení a klubů, které se velmi aktivně věnují konkrétním odvětvím a tématům. Firmy propojujeme i s veřejným sektorem, školstvím a dalšími partnery.  

Práce u nás

Jsme malý pracovní tým. Klademe důraz na kolektivní práci a příjemné pracovní prostředí, které vytváří podmínky pro kreativní práci. Sledujeme trendy v oblasti podpory podnikání a rozvoje lidských zdrojů a důraz dáváme na inovace.

  • Odborník do škol
  • Nabídka praxe pro žáky
  • Workshopy/Exkurze

Jihočeská hospodářská komora je trvalým partnerem vzdělávacího sektoru v Jihočeském kraji. 

Jihočeská hospodářská komora
IČO: 48208248Sídlo firmy:

Husova tř. 1846/9
37001, České Budějovice
České Budějovice


Kontaktní osoba:

Nabídka workshopů

Název Skupina oborů Město
WORKSHOP_TEST Doprava a spoje České Budějovice Více
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.