Firma

Jarošovská Keramika s.r.o.

Představení společnosti

Jarošovská keramika  se zabývá výrobou keramiky již od roku 1926.Základem výroby je jemná kameninová hmota složená ze tří druhů jílů, kaolínu a živce, pálená na 1230 °C s nasákavostí do 5 %. Glazury jsou živcové, používají se základní transparentní a tmavohnědá. Mísením těchto glazur vzniká široká škála odstínů. Probarvením transparentní glazury keramickými pigmenty lze dosáhnout jakékoliv, i pastelové barvy. Dekorace se provádí ručně na syrový střep pod glazuru, nebo se aplikují keramické obtisky, které se zatavují do glazury při teplotě 810 °C U reklamních předmětů zajistíme tisk keramických obtisků s textem.
Výrobky jsou určené pro styk s potravinami a je možné je používat v mikrovlnné troubě, myčce na nádobí a též jsou vhodné k zapékání pokrmů. V současné době zde pracuje tým na profesionální úrovni pod vedením jednatelky firmy Dagmar Doležalové. Každý námi vyrobený výrobek je ručně vyrobený a originální a všichni naši zákazníci dostanou při zakoupení našich výrobku certifikát o původu a kvalitě. Naším cílem je zachovat kvalitní českou ruční výrobu a našimi výrobky potěšit a zahřát u srdce každého zákazníka.

Školám nabízíme

  • Workshopy/Exkurze

Jarošovská Keramika s.r.o.
IČO: 28868404Sídlo firmy:

Jarošov nad Nežárkou 100
Jarošov nad Nežárkou
Jindřichův Hradec


Kontaktní osoba:

Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.