Firma

ISOTHERM s.r.o.

Představení společnosti

Společnost ISOTHERM s.r.o. je již od roku 1994 předním výrobcem izolačních dvojskel a bezpečnostního kaleného skla. Se svou 25-ti letou tradicí získala významné postavení na tuzemském trhu a stala se silným konkurentem nadnárodním společnostem. Významnou část své činnosti zaměřuje i na opracování plochého skla pro nábytkářský průmysl. Pro dosažení nejvyšší kvality výrobků používá společnost ISOTHERM s.r.o. nejmodernější technologie. V současné době firma ISOTHERM zaměstnává přes 250 zaměstnanců. V dlouhodobé perspektivě společnost usiluje především o stabilitu, udržení pozice na trhu, obnovu a modernizaci a v neposlední řadě o zavádění nových technologií, které budou zvyšovat konkurence-schopnost firmy.

Práce u nás

Splečnost ISOTHERM s.r.o. nabízí: * zázemí rostoucí české firmy * práci v moderním prostředí s možností realizace * práci v příjemném pracovním kolektivu * zajímavé finanční ohodnocení * 5 týdnů dovolené *13. a 14. plat ve výši 40-60% průměrné měsíční mzdy *příspěvěk na penzijní nebo životní pojištění
  • Stipendijní a motivační podpora
  • Nabídka praxe pro žáky
  • Workshopy/Exkurze

ISOTHERM s.r.o.
IČO: 60647612Sídlo firmy:

Linecká 646
Kaplice
Český Krumlov


Kontaktní osoba:

Nabídka praxe pro žáky

Pozice Skupina oborů Město Placená
Pomocný dělník, manipulant Strojírenství a strojírenská výroba Kaplice Ano Více
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.