Firma

INPRESS a.s.

Představení společnosti

Jsme tradiční česká firma Kroniku společnosti INPRESS začal psát a tisknout v roce 1990 Mgr. Ivan Nadberežný, jenž společně se dvěma zaměstnanci a jedním ti skovým strojem začal realizovat první zakázky. Další historické milníky života firmy jsou zaznamenány níže. Po téměř třech dekádách zaujímá INPRESS významnou pozici na trhu polygrafických služeb v nejen v České republice, ale mezi naše spokojené zákazníky patří i množství firem ze zahraničí, zejména ze zemí západní Evropy (Francie, Německo, Rakousko, Švýcarsko, Velká Británie atd.). Našim zákazníkům nabízíme vyladěné výrobní kapacity, špičkovou kvalitu a nadstandardní zákaznický přístup při výrobě katalogů, letáků, kalendářů, prospektů, časopisů, návodů, výročních zpráv, obchodních tiskovin, knih, plakátů a dalších produktů tiskařského řemesla. Sídlo a výrobní závod je v Českých Budějovicích.

Práce u nás

Naše hlavní benefity: - rodinná firma = odpovídající vztahy ve firmě, fér prostředí - osobní přístup ke každému kolegovi - vytváření osobního pracovního plánu, každý zaměstnanec má možnost pracovního růstu
  • Odborník do škol
  • Nabídka praxe pro žáky
  • Workshopy/Exkurze

INPRESS a.s.
IČO: 26020360Sídlo firmy:

Žerotínova 5
České Budějovice
České Budějovice


Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.