Firma

Ing. Václav Kovalovský

Představení společnosti

Jsem podnikatel a obchodní partner ATT Investments CZ SE, specialista na drahé kovy, manažer obchodní sítě. Odpovídám za obchod a služby v oblasti komodit, vzdělávání a management.

Jsme profesionálové s více než desetiletými zkušenostmi na finančně komoditních trzích. Zajišťujeme služby, které chrání vaše peníze před rostoucí inflací. Jsme ambiciózní společnost, která má hluboké tradice a pro své klienty a partnery je vždy transparentní. Naše mise je jasná - ochránit hodnotu vašich peněz, našich klientů, to je záruka úspěchu a podnikání pro každého z nás.

Naši produktovou řadu tvoří drahé kovy, drahé kameny, šperky, investiční zlaté a stříbrné mince, medaile a v neposlední řadě i exkluzivní hodinky Cuervo y Sobrinos. Jsme seriózní společnost, která před Vámi nemá co skrývat. Proto se za naše hospodářské výsledky nestydíme. Podívejte se na účetní závěrky firmy ATT Investments CZ SE a přesvědčete se, že spolupráce
s námi dává smysl.

Práce u nás

Svobodné povolání, práce na IČ. Živnost volná, předmět: zprostředkování obchodu a služeb, nákup a prodej. Jednoduchá pravidla, odměňování za práci s lidmi a pro lidi kolem nás.

Profese: obchodník s drahými kovy, manažer obchodní skupiny, manažer obchodní sítě silné a stabilní společnosti.

Finanční a kariérní růst podle objemu obchodů. Spravedlivé ohodnocení, kariérní růst, finanční benefity až po zahraniční dovolené v exotikých zemích.

Vhodné jako výdělek i přivýdělek.

  • Workshopy/Exkurze
  • odborné semináře a workshopy ve škole

Pro SŠ: workshopy s praktickou ukázkou komodit v trvání cca 90'. Vhodné pro 5 - 10 studenů, místo: Grünwaldova 12, České Budějovice

Pro VŠ: individuální kontultace, cca 90', základy podnikání, podnikatelský záměr obchodníka s drahými kovy. Vhodné jako podnkatelská činnost, výdělek, přivýdělek a nabývání obchodní praxe. 

Kontaktní osoba: Ing. Václav Kovalovský, komoditní specialista, manažer obchodní sítě, t. 777 971 823

 

Ing. Václav Kovalovský
IČO: 73555151Sídlo firmy:

Plzeňská 2149/28
37004, České Budějovice
České Budějovice


Adresa provozovny:

Grünwaldova 12
37001, České Budějovice
České Budějovice


Kontaktní osoba:

Nabídka workshopů

Název Skupina oborů Město
Zlato jako peníze, majetek a uchovatel hodnot Obecně odborná příprava České Budějovice Více