Firma

HOCHTIEF CZ a. s.

Představení společnosti

HOCHTIEF CZ dlouhodobě patří ke špičce v oboru. Jsme společnost s dlouhou tradicí, jsme stabilní a ekonomicky ve velmi dobré kondici. Jsme součástí druhého největšího stavebního koncernu na světě, skupiny HOCHTIEF. Zaměstnáváme více než 1 000 zaměstnanců, kteří realizují stavby ve všech významných segmentech stavebního trhu České republiky.Pracujeme na zajímavých projektech a odvádíme tam skvělou práci. To prokazují ocenění i certifikáty, které jsme získali. Studentům středních i vysokých škol a učňům odborných učilišť nabízíme brigády v průběhu prázdnin, realizaci odborných praxí, zadávání a zpracování ročníkových, bakalářských, diplomových a disertačních prací a exkurze na domácích i zahraničních projektech skupiny HOCHTIEF. Po dokončení studia nebo vyučení ochotně přivítáme mladé absolventy, kteří jsou pro naši společnost zdrojem nových nápadů a progresivních postupů. Rádi jim pomůžeme s jejich dalším profesním i osobním rozvojem.

Práce u nás

Svým lidem poskytujeme velkou řadu benefitů - pružná pracovní doba pravidelné čtvrtletní či roční bonusy 5 dní firemní dovolené 3 dny zdravotního volna "sick days" firemní výuka angličtiny bezúročné půjčky služební auto i pro soukromé účely multisport karta další benefity naleznete na http://www.hochtief.cz/stazeni-souboru/4871/benefity1.pdf
  • Odborník do škol
  • Nabídka praxe pro žáky
  • Zadání a vedení odborných a závěrečných prací
  • Workshopy/Exkurze

HOCHTIEF CZ a. s.
IČO: 46678468Sídlo firmy:

Plzeňská 3217/16
Praha 5 - Smíchov
Hlavní město Praha


Kontaktní osoba:

Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.