Firma

HEYCO WERK ČR s.r.o.

Představení společnosti

Společnost Heyco Werk ČR s.r.o. byla založena v roce 1995 - zabývá výrobou plastových dílů pro automobilový průmysl. Používá technologie vstřikování plastů, svařování plastů a kompletace plastových dílů. Plastové díly se vyrabějí pro osobní automobily, pro nákladní automobily a pro autobusy.

Jedná se o součást mezinárodního rodinného podniku.

Práce u nás

Benefity:

Stabilní zázemí rodinného podniku, prostředí rodinné firmy, dlouhodobá perspektiva práce - dlouhodobé kontrakty - aktuálně do roku 2026, týden dovolené navíc, příspěvek na penzijní připojištění ve výši 5 % z hrubé mzdy, stravenky v hodnotě 110 Kč, "Sick Day", tj. den pracovního volna pro případ nemoci nebo nevolnosti​, odměna za 100 % přítomnost v práci až ve výši 1.000,- Kč měsíčně, nadstandardní příspěvky na dopravu, nadstandardní příplatky, odměny pro zaměstnance při příležitosti pracovního výročí, tj. za odpracovaných 5, 10, 15 a 20 let ve firmě,náborový příspěvek ve výši 10.000,- Kč za získání nového kvalifikovaného pracovníka a 3.000,- Kč za získaní pracovníka na dělnickou profesi, odměny v rámci systému zlepšování Kaizen až do 2.000,- Kč, možnost využít přesčasové konto, tzv. hodinovou banku, jazykové kurzy, roční bonus v závislosti na hospodářských výsledcích, perspektivu práce v dynamicky se rozvíjející společnosti, možnost dalšího profesního růstu.

  • Nabídka praxe pro žáky
  • Nabízíme praxe studentům během jejich studia a v letních měsících i možnost krátkodobých brigád

Nabízíme možnost realizovat studentům svoji praxi a svoji odbornou nebo diplomovou práci v našem podniku.

HEYCO WERK ČR s.r.o.
IČO: 63271249Sídlo firmy:

Čížovská 453
39701, Písek
Písek


Kontaktní osoba:

Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.