Firma

GRAFOBAL BOHEMIA s.r.o.

Představení společnosti

Jsme GRAFOBAL BOHEMIA s.r.o. a patříme mezi hlavní výrobce obalových materiálů v ČR. Soustředíme se zejména na tisk a zpracování obalů z lepenky, kartonu a mikrovlny, na výrobu plakátů a katalogů včetně polygrafické výroby, součástí je i výroba protlačovaných krabiček na sýry způsobem tažené kartonáže. Disponujeme moderním vybavením pro zpracování výrobků vysoké kvality.

Výhodou je, že se opíráme o mateřský polygrafický závod Grafobal a.s. Skalica a tím můžeme svým klientům nabídnout široké spektrum služeb v oblasti výroby obalů nejen z hladké a vlnité lepenky, ale i veškeré polygrafické produkce. Svou pozici na českém trhu se snažíme neustále upevňovat především dosahováním vysoké kvality tisku, včasným plněním dodacích lhůt, poradenským servisem pro zákazníky a dalšími službami.

Firemní video

Práce u nás

Nabízíme práci s perspektivním zázemím ve stabilní a silné společnosti s plnou podporou při zaškolení. Nabízíme finanční ohodnocení odpovídající délce praxe, roční odměny. Našim zaměstnancům přispíváme na životní nebo penzijní připojištění. Nabízíme 25 dní dovolené po jednom roce společné spolupráce. Při 100 % docházce dostávají naši zaměstnanci odměnu v podobě příspěvku na relax. V našem areálu je možnost závodního stravování, na které přispíváme a zaměstnanci si každý den mohou vybrat ze 3 druhů jídel. Dále přispíváme na dopravu. Dětem našich zaměstnanců přispíváme na dětské tábory a našim zaměstnancům zase na lázeňskou léčbu. Jako poděkování za odpracované roky dostávají naši zaměstnanci každý rok peněžitou odměnu, stejně tak i při významných životních událostech. Za účast na mimořádných akcích mají naši zaměstnanci nárok na další mimořádnou odměnu.

 

 

  • Nabídka praxe pro žáky
  • Workshopy/Exkurze

GRAFOBAL BOHEMIA s.r.o.
IČO: 62503758Sídlo firmy:

Holubov 52
38203, Holubov
Český Krumlov


Kontaktní osoba:

Přehled volných pozic

Název pozice Skupina oborů Město Druh prac. poměru
ELEKTROMECHANIK Polygrafie Křemže Hlavní pracovní poměr Více
TISKAŘ NA 6 – TI BAREVNÉM OFSETOVÉM STROJI Polygrafie Křemže Hlavní pracovní poměr Více
SKLADNÍK Polygrafie Křemže Hlavní pracovní poměr Více
REFERENT OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ (Ž/M) Polygrafie Křemže Hlavní pracovní poměr Více
OBCHODNÍ ZÁSTUPCE (Ž/M) Polygrafie Křemže Hlavní pracovní poměr Více
SEŘIZOVAČ (PŘÍPRAVÁŘ) ZPRACOVATELSKÝCH STROJŮ Polygrafie Křemže Hlavní pracovní poměr Více
PŘÍPRAVÁŘ/SEŘIZOVAČ MIMOSTROJE Polygrafie Křemže Hlavní pracovní poměr Více
OPERÁTOR VÝROBY – OBSLUHA BALÍCÍHO STROJE Polygrafie Křemže Hlavní pracovní poměr Více
OPERÁTOR VÝROBY – OBSLUHA LISOVACÍHO STROJE Polygrafie Křemže Hlavní pracovní poměr Více
OPERÁTOR VÝROBY - OBSLUHA TISKOVÉHO STROJE (Ž/M) Polygrafie Křemže Hlavní pracovní poměr Více
OPERÁTOR VÝROBY (Ž/M) Polygrafie Křemže Hlavní pracovní poměr Více
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.