Firma

FRONIUS Česká republika s.r.o.

Představení společnosti

Vášeň pro nové technologie, intenzivní výzkumná práce a revoluční řešení: To všechno reprezentuje Fronius od roku 1945. Jako technologická jednička hledáme, vyvíjíme a realizujeme inovativní metody pro kontrolu a řízení energie pro svařovací techniku, fotovoltaiku a techniku nabíjení akumulátorů. Jdeme novou cestou, zkoušíme, co je obtížné, a umožňujeme to, co se ostatním zdá nemožné. Nejen proto je Fronius celosvětovou inovační a technologickou jedničkou. Jasnou vizí, neúnavnou vynalézavostí a hlubokým vědomím kvality neustále posouváme hranice možného a udáváme trendy, které mění trh. V divizi Perfect Welding se zaměřujeme na vytvoření dokonalého oblouku pro dosažení konstantně vysoké kvality svařování. Středem zájmu našich divizí Solar Energy a Perfect Charging je spolehlivé a plošné zásobování elektrickou energií – 24 hodin denně.

Inovativní výrobky od společnosti Fronius nadchnou nejmodernější technologií a nejvyšší kvalitou a budují tak důvěru a spokojenost po celé generace. Přesvědčí udržitelností, zvyšují produktivitu a energetický výkon a snižují provozní náklady. Našim zákazníkům přinášejí rozhodující pokrok a vytvářejí předpoklady pro růst a úspěšný vývoj. Společnost Fronius má 36 dceřiných společností na pět kontinentech – a přesto je stále firmou vedenou vlastníkem, která v sobě pojí hodnoty regionálně zakořeněného rodinného podniku s vizemi globální společnosti.

Práce u nás

V České republice působí společnost Fronius od roku 1991. V roce 1992 byl uveden do provozu výrobní závod v Českém Krumlově – zde je sídlo společnosti a vyrábějí se zde transformátory a tlumivky, které jsou v mateřské firmě v Rakousku kompletovány do všech finálních výrobků Fronius a následně jsou distribuovány do celého světa. Výroba v Českém Krumlově dlouhodobě narůstá a bude potřeba, abychom v následujích několika letech naši produkci téměř zdvojnásobili – proto již nyní pracujeme na plánování výstavby dalších výrobních a kancelářských prostor. Tento růst přináší kromě stability společnosti i řadu příležitostí pro současné a nové zaměstnance – zajímavé pracovní uplatnění a možnost dalšího profesního a kariérního růstu. Mezi hlavní zaměstnanecké benefity patří 13. a 14. plat, 5 týdnů dovolené, dotované závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění, firemní akce a štědrý vánoční balíček. Zaměstnanci v administrativních odděleních mají pružnou pracovní dobu a občasně mohou pracovat z domova, zaměstnancům ve výrobě jsou vypláceny nadstandardní příplatky za práci v odpoledních a nočních směnách. 

  • Nabídka praxe pro žáky

Studentům nabízíme možnost získání praxe při studiu. Nyní připravujeme do budoucna i možnost odborného výcviku. 

FRONIUS Česká republika s.r.o.
IČO: 15887022Sídlo firmy:

Tovární 170
38101, Český Krumlov
Český Krumlov


Kontaktní osoba:

Přehled volných pozic

Název pozice Skupina oborů Město Druh prac. poměru
Montážní dělník / operátor výroby Elektrotechnika Český Krumlov Hlavní pracovní poměr Více
Elektromechanik v údržbě výroby Elektrotechnika Český Krumlov Hlavní pracovní poměr Více
Strategický nákupčí (nepřímý nákup) Elektrotechnika Český Krumlov Hlavní pracovní poměr Více
Skladník / logistik Elektrotechnika Český Krumlov Hlavní pracovní poměr Více
Vedoucí výrobních oddělení v elektrotechnice Elektrotechnika Český Krumlov Hlavní pracovní poměr Více
Recepční Elektrotechnika Český Krumlov Hlavní pracovní poměr Více
HR generalista Elektrotechnika Český Krumlov Hlavní pracovní poměr Více
Procesní technik v elektrotechnice Elektrotechnika Český Krumlov Hlavní pracovní poměr Více
Vedoucí směny ve výrobě (dvousměnný provoz) Elektrotechnika Český Krumlov Hlavní pracovní poměr Více
Finanční kontrolor/ka Elektrotechnika Český Krumlov Hlavní pracovní poměr Více
LEAN kouč Elektrotechnika Český Krumlov Hlavní pracovní poměr Více