Firma

FIXED.zone a.s.

Představení společnosti

Jsme společnost s tradicí již od roku 2001. Již 20 let čerpáme zkušenosti v oboru obchodu s příslušenstvím k mobilním telefonům. Více jak 800 spokojených partnerů v Česku a Slovensku a úspěšně se rozšiřující působení do zahraničí nám dává motivaci do další práce, ale také pocit zodpovědnosti nezklamat a stále naše produkty a služby vylepšovat. Jsme vývojáři, výrobci a distributoři. Pod vlastní značkou FIXED budujeme portfolio inovativních produktů s přidanu hodnotou. Od roku 2014 jsme rozběhli vlastní výrobu v Prostějově, kde ve spolupráci s čekými designéry a českými umělci navrhujeme a vyrábíme ručně šitá kožená pouzdra. Inovace je pro nás klíčová. Neustále rozšiřujeme sortiment v důležitých či nově vznikajících segmentech příslušenství pro mobilní telefony. Vedle vývoje vlastní značky jsme distributorem světových značek jako je například Cellularline.

FIXED - Handmade výroba

Práce u nás

Nabízíme budování kariéry v české rodinné obchodní společnosti v prostředí mladých, přátelských a nápomocných kolegů. Kromě skvělé kávy nabízme i následující benefity:

Slevu na firemní výrobky, firemní notebook, příspěvek na stravování, sickdays, firemní akce, možnost občasné práce z domova, bonusy a prémie.

 

FIXED.zone a.s.
IČO: 26036363Sídlo firmy:

Kubatova 1240/6
37004, České Budějovice
České Budějovice


Kontaktní osoba:

Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.