Firma

EGE, spol. s r.o.

Představení společnosti

EGE, spol. s r.o. - Kvalita a odbornost je cestou k úspěchu Společnost EGE se kvalitou svých produktů a komplexností nabízených služeb řadí mezi přední evropské dodavatele speciálních zařízení pro energetiku. Historie jihočeské výrobní firmy se sídlem v Českých Budějovicích započala v roce 1948, kdy byla zahájena výroba stožárových konstrukcí pro venkovní elektrická vedení. Holding EGE, který dnes zaměstnává 550 zaměstnanců a dosahuje obratu více než 1,5 mld. Kč, zahrnuje kromě mateřské firmy i další dceřiné společnosti se zaměřením na vývoj, výrobu a dodávky pro elektroenergetický průmysl. Jedním z nejdůležitějších a trvalých cílů společnosti je zajištění stability, jistoty a profesního rozvoje pro své zaměstnance. Výrobní program je na základě hlavních produktů rozdělen do tří divizí - EGE Steel Construction, Elektrotechnika a Zapouzdřené vodiče.

Práce u nás

ZÁZEMÍ STABILNÍ, DLOUHODOBĚ PROSPERUJÍCÍ A EKONOMICKY SILNÉ ČESKÉ FIRMY - Práce v Českých Budějovicích (dobrá dostupnost, parkoviště v areálu firmy) - Zajímavé finanční ohodnocení (smluvní mzdy) - Měsíční odměny - 13. a 14. plat - Dotované stravování přímo v areálu firmy (závodní jídelna) - 25 dní dovolené ročně - Příspěvek na penzijní připojištění - Odměny za pracovní věrnost firmě - Vyšší příplatky než stanoví zákon a další výhody vyplvající z Kolektivní smlouvy - Prohlubování a zvyšování odborné kvalifikace, zázemí vlastní svářečské školy - Možnost profesního růstu - Vedení bankovního účtu zdarma u vybrané banky - Možnost zahraničních pracovních cest i práce v zahraničí - Kulturní a společenské akce - NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK ve výši 30.000,- Kč
  • Odborník do škol
  • Stipendijní a motivační podpora
  • Nabídka praxe pro žáky
  • Zadání a vedení odborných a závěrečných prací
  • Workshopy/Exkurze

EGE, spol. s r.o.
IČO: 15771695Sídlo firmy:

Novohradská 34
České Budějovice
České Budějovice


Kontaktní osoba:

Nabídka praxe pro žáky

Pozice Skupina oborů Město Placená
Elektromechanik Elektrotechnika, telekomunikační a výpočetní technika České Budějovice Ano Více
Zámečník Strojírenství a strojírenská výroba České Budějovice Ano Více

Přehled volných pozic

Název pozice Skupina oborů Město Druh prac. poměru
Strojírenský a manipulační dělník Strojírenství a automobilový průmysl České Budějovice Hlavní pracovní poměr Více
Strojní zámečník, svářeč kovů Strojírenství a automobilový průmysl České Budějovice Hlavní pracovní poměr Více
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.