Firma

EDSCHA AUTOMOTIVE KAMENICE s.r.o.

Představení společnosti

Společnost Edscha se sídlem v Remscheidu, Německo, je vysoce výkonný partner automobilového průmyslu. Byla založena v roce 1870 a vyvíjela se od výrobce kování pro kočáry do největšího světového dodavatele závěsových systémů. Zastřešena španělskou společností Gestamp, dodavatelem automobilového průmyslu, zásobuje téměř všechny výrobce automobilů svými výrobky a know-how z 22 míst na světě, z nichž 19 jsou výrobní závody.
Naše týmy odborníků společně s výrobci automobilů vyvíjejí přesvědčivá řešení pro aktuální koncepce vozidel. Nákladově optimalizované a dokonale na míru vytvořené výrobky zabezpečují konkurenční výhody pro naše zákazníky. V neposlední řadě nás naše skvělé výrobní schopnosti staví do pozice uznávaného a spolehlivého dodavatele první třídy.
Výrobci automobilů po celém světě si velmi cení výrobků společnosti Edscha, protože si s nimi spojují vynikající kvalitu, spolehlivost, dlouhou životnost a technologickou dokonalost. Tento příslib kvality staví naše dveřní závěsy, dveřní omezovače, elektrické pohony a ovládací prvky pro řidiče nad naši konkurenci.

Práce u nás

Výkonnostní prémie, příplatky za směny, odměny za přítomnost, 13. plat, příspěvek na dopravu, firemní svozy, týden dovolené navíc, příspěvek na penzijní připojištění, dotované závodní stravování, bezúročné půjčky, odměny za pracovní a životní výročí, možnost napracovat si hodiny

  • Poskytnutí dílen, nebo vybavení školy
  • Stipendijní a motivační podpora
  • Nabídka praxe pro žáky
  • Zadání a vedení odborných a závěrečných prací
  • Workshopy/Exkurze

Společnost Edscha Automotive Kamenice s.r.o. podporuje vzdělávání ve strojních oborech jak v učňovském, středoškolském tak i vysokoškolském vzdělávání, aby tak podpořila a získala zaměstnance s tímto zaměřením pro svou výrobu a projekty.

EDSCHA AUTOMOTIVE KAMENICE s.r.o.
IČO: 28973453Sídlo firmy:

Masarykova 701
39470, Kamenice nad Lipou
Pelhřimov


Kontaktní osoba:

Přehled volných pozic

Název pozice Skupina oborů Město Druh prac. poměru
Mechanik/seřizovač Strojírenství a automobilový průmysl Kamenice nad Lipou Hlavní pracovní poměr Více
Technik BOZP a PO Ochrana majetku, osob a zdraví Kamenice nad Lipou Hlavní pracovní poměr Více
Elektrikář Elektrotechnika Kamenice nad Lipou Hlavní pracovní poměr Více