Firma

COREZINC s.r.o.

Představení společnosti

COREZINC je výrobcem zinkových pigmentů a prášků, dodavatelem mnoha druhů zinkových surovin, zinkových polotovarů a konečných produktů podle světových standardů nebo individuálních požadavků zákazníků. Dodáváme výrobky zinku a jeho slitin do různých výrobních odvětví, zejména pro povrchové úpravy, jako jsou barvy a nátěry, tepelné pokovování, žárové zinkování, galvanické pokovování, tlakové lití a odstředivé lití, dále pro recyklaci, chemický průmysl, zpracování drahých a základních kovů, automobilového průmyslu, sklářského průmyslu a dalších průmyslových odvětví. Recyklujeme zinek a slitiny zinku v různých formách. Vykupujeme rezidua zinku, odpady, prach, popel, strusky a další vedlejší produkty zinku a šrot. Provozujeme vlastní výzkumné a vývojové centrum a pracujeme na mnoha projektech zaměřených na inovace zpracování zinku. Od svého vzniku se specializujeme na zinek, díky tomu jsme specialisté v oblasti zpracování zinku a výroby zinkových produktů. Naše provozovna o rozloze více než 5500 m2 ve vesnici Roudná se nachází v srdci České republiky. Spolu s postupným rozšiřováním výroby zinku a neustálým růstem zpracovaných tun neustále investujeme do nových moderních technologií zpracování a recyklace, včetně laboratorních a logistických zařízení. V současné době jsme schopni ročně zpracovat více než 5 000 tun zinku, proto jsme největším zpracovatelem zinku a jediným výrobcem zinkových pigmentů a prášků v České republice. Naše hlavní trhy jsou Česko, Slovensko a evropské země.

Práce u nás

Práce v mladém a perspektivním kolektivu, v atmosféře malého rodinného podniku okolo 15ti osob. Profesní růst na základě neustálého zvyšování povědomí a dosažených výsledků. Aktivní spulupráce na výzkumně-vývojových a inovačních projektech společnosti. Nové moderní technické a technologické vybavení všech provozních částí, včetně zkušebních a laboratorních vybavení. Flexibilní termíny dovolené a dni dovolené navíc. Ohodnocení na horní hranici platové sféry ČR dle jednotlivých pracovních pozic.

  • Nabídka praxe pro žáky
  • Workshopy/Exkurze

Spolupracujeme s vysokými školami jakožto výzkumnými organizacemi na různých projektech, včetně výzkumně-vývojových. Aktuálně spolupracujeme s VŠCHT Praha, VŠTE České Budějovice a UJEP Ústí nad Labem, se kterými máme uzavřeny dohody o praxi studentů. Neustále se snažíme rozšiřovat naši spolupráci. Studenti mají možnost využít laboratoře v našem vlastním Centru průmyslového výzkumu, vývoje a inovací, umístěného v areálu Roudná.

COREZINC s.r.o.
IČO: 28102541Sídlo firmy:

Pražská tř. 1146
37004, České Budějovice
České Budějovice


Adresa provozovny:

Roudná 1
39201, Roudná
Tábor


Kontaktní osoba:

Nabídka praxe pro žáky

Pozice Skupina oborů Město Placená
Laborant - technik Technická chemie a chemie silikátů Roudná Ano Více

Přehled volných pozic

Název pozice Skupina oborů Město Druh prac. poměru
Vedoucí slévárny - odborný technický pracovník Hutnictví a slévárenství Roudná Hlavní pracovní poměr Více
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.