Firma

ČEVAK a.s.

Představení společnosti

Jsme vodárenská společnost zabývající se provozováním vodohospodářské infrastruktury, zejména úpraven pitné vody, vodovodních a kanalizačních sítí a čistíren odpadních vod. Dodávky pitné vody a odvádění odpadních vod zajišťujeme pro více než půl milionu obyvatel krajů Jihočeský, Plzeňský a Vysočina. Vedle své hlavní činnosti poskytujeme i další služby, které souvisejí s provozem a údržbou vodovodů a kanalizací. Jediným akcionářem je ENERGIE AG BOHEMIA s. r. o.

Práce u nás

Pravidelná a včasná výplata mzdy, Pracovní doba 37,5 hodin týdně od 7:00 do 15:00 (30 minut pauza na oběd), 10% měsíční prémie (osobní ohodnocení), Roční odměna 13.plat, Stravenky 100 Kč, 5 týdnů dovolené, 3 dny zdravotního volna v roce, Příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění, Vyplácení příplatků (přesčasy, svátek, víkend, noc, pohotovost), Hrazené očkování proti klíšťové encefalitidě a žloutence typu A, Odměna dárcům krve (10 odběrů: 2000 Kč…), Příspěvky na kulturní a sportovní akce, Odměny při životních a pracovních výročích, Každoroční navýšení základních mezd, 23 dalších výhod při nákupu spotřebního zboží, materiálu, pohonných hmot, aut, pojištění
  • Odborník do škol
  • Nabídka praxe pro žáky
  • Workshopy/Exkurze

ČEVAK a.s.
IČO: 60849657Sídlo firmy:

Severní 2264/8
37010, České Budějovice
České Budějovice


Kontaktní osoba:

Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.