Firma

Českobudějovicko - Hlubocko, z.s.

Představení společnosti

Destinační management Českobudějovicko-Hlubocko spravuje turistickou oblast Budějovicko od roku 2016. Jedná se o certifikovanou organizaci Jihočeskou centrálou cestovního ruchu. Destinace se rozkládá v území Českých Budějovic, Hluboké nad Vltavou, Týna nad Vltavou, Rudolfova a Lišova. Pojícím prvkem je řeka Vltava. Cílem destinace je vytvářet pozitivní image destinace, rozvíjet se dle vytvořených strategických dokumentů, zefektivnit komunikace v rámci oblasti s krajskou a národní strukturou. Činnost by se dala rozčlenit na 2 základní pohledy - práce v rámci destinace (např. informační servis, vzdělávání, podpora aktivit, tvorba produktů cestovního ruchu) a komunikace s potencionálním zákazníkem (marketing destinace). Cílem destinace je být konkurenceschopná nejlepším evropským destinacím. Hlavní zaměření je online marketing podporující rozvoj moderních trendů cestovního ruchu.

Práce u nás

Práce v naší společnosti je velmi dynamická, flexibilní a pracovník se naučí mnoha činnostem, kdy je často potřeba samostatného rozhodování, tvůrčí aktivity a kreativního řešení případných problémů a otázek. Výhodou naší společnosti je zázemí kvalitní technologie a know-how.
  • Odborník do škol
  • Nabídka praxe pro žáky
  • Zadání a vedení odborných a závěrečných prací
  • Workshopy/Exkurze

Českobudějovicko - Hlubocko, z.s.
IČO: 4666038Sídlo firmy:

Masarykova 35
Hluboká nad Vltavou
České Budějovice


Kontaktní osoba:

Nabídka praxe pro žáky

Pozice Skupina oborů Město Placená
Pracovník informačního centra Gastronomie, hotelnictví a turismus Hluboká nad Vltavou Ne Více
Pracovník informačního centra Gastronomie, hotelnictví a turismus České Budějovice Ne Více
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.