Firma

BRISK Tábor a.s.

Představení společnosti

Značky BRITA, CÍL a PAL byly vždy zárukou kvality a také byly vždy svázány s mnoha úspěchy v motoristickém sportu. Současná značka BRISK navazuje na tyto tradice. Vlastní výzkumná základna, rozsáhlé investice do výroby a zejména zavedení systémů jakosti byly zúročeny několikanásobným navýšením výroby a pronikáním do prvovýrob (OE). Pro automobilový průmysl vyrábí BRISK Tábor a.s. kromě zapalovacích svíček, také žhavící svíčky a snímače. BRISK Tábor a.s. dále vyrábí zapalovací elektrody, ionizační sondy a technickou keramiku.

Práce u nás

Možnost kariérního růstu. Možnost dalšího vzdělávání a zapojení do rozvojových programů. Aktivní trávení volného času a rozvoj týmové spolupráce prostřednictvím firemních akcí. Odměny za pracovní výročí. Odměny za zlepšovací návrhy. Dárek při osobním kulatém výročí. 5 týdnů dovolené. Závodní stravování. Závodní lékařská péče přímo v prostorách společnosti. Zvýhodněný nákup v podnikové prodejně.
  • Odborník do škol
  • Nabídka praxe pro žáky
  • Zadání a vedení odborných a závěrečných prací
  • Workshopy/Exkurze

BRISK Tábor a.s.
IČO: 47252090Sídlo firmy:

Vožická 2068
Tábor
Tábor


Kontaktní osoba:

Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.