Firma

ALVA Strakonice, spol. s r.o.

Online Veletrh práce 2021

Vážení uchazeči o práci,
vítejte na profilu naší firmy. Níže naleznete informace o naší společnosti i nabízených pozicích.
Podrobnější informace Vám rádi sdělíme v rámci online schůzky, která bude probíhat ve dnech konání veletrhu – 15. a 16. 6. 2021. Termín online schůzky je zapotřebí si předem zarezervovat.

Jak si rezervovat online schůzku?
Na této stránce si prohlédněte jednotlivé nabízené pozice a otevřete si tu, která vás zaujala tlačítkem „Více“.  Po seznámení se s pracovní pozicí si můžete zarezervovat termín přes tlačítko „Rezervovat termín online pohovoru“.
Pokud budete mít problém s rezervací, kontaktujte nás. V případě, že nemáte možnost online připojení, je možné si zarezervovat schůzku jako telefonický hovor.

Představení společnosti

ALVA Strakonice spol. s r.o. byla založena roku 1992 a dodnes působí na trhu v oblasti průmyslové automatizace. Od začátku existence je společnost vlastněna šesti společníky, kteří pocházejí z dříve velkých průmyslových podniků Jihočeského kraje - TESLA Blatná a ČZ Strakonice. V současnosti jsou dominantními obory činnosti společnosti kompletní dodávky elektro technologií v průmyslové automatizaci, v řízení malých vodních elektráren, v měření a regulaci, vývojové práce pro BMW Mnichov, elektronické zabezpečovací a protipožární systémy, kamerové a přístupové systémy, dodávky a správa počítačů a počítačových sítí.
Sídlo společnosti je ve vlastním objektu nedaleko Strakonic, v městyse Čestice, společnost dále využívá kancelářské prostory ve Strakonicích. V současnosti má společnost více než 20 zaměstnanců a kooperuje s dalšími společnostmi ve výrově rozvaděčů a elektroinstalačních pracích. Společnost je systémovým integrátorem společností Siemens a Schneider Electric, dále pracuje se systémy B&R a Mitsubishi electric. Technické elektro dokumentace jsou zpracovávány v konstrukčním systému E-PLAN.
 

Stravenky, příspěvek na dovolenou, příspěvek na volnočasové aktivity, příspěvek na penzijní připojištění, 13. plat

  • Nabídka praxe pro žáky

ALVA Strakonice, spol. s r.o.
IČO: 46683798Sídlo firmy:

Čestice 101
38719, Čestice
Strakonice


Kontaktní osoba:

Nabídka praxe pro žáky

Pozice Skupina oborů Město Placená
Elektrikář Elektrotechnika, telekomunikační a výpočetní technika Strakonice Ne Více
Projektant Informatické obory Strakonice Ne Více
Programátor Elektrotechnika, telekomunikační a výpočetní technika Strakonice Ne Více

Přehled volných pozic

Název pozice Skupina oborů Město Druh prac. poměru
Elektrikář Elektrotechnika Strakonice Hlavní pracovní poměr Více
Projektant Informační technologie Strakonice Hlavní pracovní poměr Více
Programátor Informační technologie Strakonice Hlavní pracovní poměr Více
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.