Firma

ait-česko s.r.o.

Představení společnosti

Společnost ait-česko s.r.o. je největším distributorem klimatizací značky SAMSUNG, tepelných čerpadel značky SAMSUNG a alpha innotec, a výhradním distributorem chillerů RHOSS. Jsme součástí mezinarodní skupiny NIBE, která zahrnuje zhruba 130 firem po celém světě. Naší přímou mateřskou společností je ait-deutschland GmbH, výrobce tepelných čerpadel alpha innotec. Sídlo společnosti je v Českých Budějovicích, pobočky máme v Praze a Brně, ale působnost je po celé České republice. Zákazníkům poskytujeme komplexní řešení na dlouhodobé bázi s důrazem na kvalitu produktů, jejich instalaci a následný servis. 

Představení značky alpha innotec

Práce u nás

Práce v mladém kolektivu, možnost osobního rozvoje, mezinárodní spolupráce se společnostmi ve skupině, příležitost k implemenatci vlastních řešení, 5 týdnů dovolené, 13. plat, flexibilní pracovní doba, homeoffice

ait-česko s.r.o.
IČO: 28077458Sídlo firmy:

Vrbenská 2044/6
37001, České Budějovice


Kontaktní osoba:

Přehled volných pozic

Název pozice Skupina oborů Město Druh prac. poměru
Pracovník marketingového oddělení Obchod a marketing České Budějovice Hlavní pracovní poměr Více
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.