Firma

ACO Industries Tábor s.r.o.

Představení společnosti

ACO dlouhodobě investuje do inovací a výzkumu a díky výměně know-how na mezinárodní úrovni nachází nové způsoby řešení ekologického zacházení s vodními zdroji, které nám otevírají cestu k trvalému a šetrnému hospodaření s vodou v budoucnosti. Přestože působíme v oboru, který není zrovna nejdynamičtější, společně s našimi 900 zaměstnanci v ČR žijeme inovacemi a stavíme na nich náš úspěch. Ekologie a digitalizace mění způsob našeho života. Naši zákazníci začínají požadovat ekologické a chytré výrobky, jež jsou propojené s řídicími systémy, a my jim chceme vyjít vstříc. To vše s velkým respektem k ekologii a udržitelnosti. Naším posláním je chránit lidi před vodou a vodu před lidmi.

Důležitou součástí české rodiny ACO je výrobní závod v Táboře, kde vznikají plastové, sklolaminátové a betonové odlučovače tuků a ropných látek. Vyrábí se tu také plastové žlaby. Produkty slouží hlavně v oblastech externího odvodnění a čištění povrchových vod nebo v předčištění a úpravě procesních odpadních vod. Používáme technologie frézování, řezání, ohýbání a svařování polyetylenových, nebo polypropylenových desek a trubek, navíjení a stříkání sklolaminátových nádob. Pro výrobu odvodňovacích žlabů a některých nádrží používáme i metodu rotačního tváření plastů.

ACO Stormclean TF

Práce u nás

S rozvojem společnosti a jejích kompetencí jde v ruku v ruce také nábor a rozvoj našich zaměstnanců. Vždy se však nejdříve díváme do našich vnitřních lidských zdrojů a je-li to možné, dáváme příležitost někomu z našich stávajících zaměstnanců. Ve firmě tak vídáme čím dál více úžasných příkladů rozvoje znalostí a kompetencí a s tím spojený růst kariéry uvnitř firmy. Velmi nás těší spolupráce ze strany studentů jak odborných učilišť, tak vysokých škol, které s námi spolupracují např. v rámci svých odborných praxí nebo na svých diplomových pracích

Ve vybavení firmy nechybí moderní technologie a nejen díky zapojení do mezinárodních týmů a projektů, je našim zaměstnancům umožněno, aby se stali skutečnými experty ve svém oboru. Rádi u nás přivítáme lidi, kteří si váží dobrého pracovního prostředí, mezinárodního zázemí a dobrého kolektivu.

 Snažíme se, aby nabízené benefity reflektovaly a reagovaly na potřeby našich zaměstnanců. Mezi nabízenými benefity tak naleznete příspěvek na dopravu a stravování nebo 25 dní dovolené. Pravidelně také monitorujeme výši finančních odměn v regionu tak, abychom v tomto směru zajistili konkurenceschopnost. Výsledkem je navýšení sazeb o 6% v letošním roce. Zaměstnanci na směnném provozu (odpolední, noční směna) dostávají samozřejmě příplatky navíc. Zajímavé částky jsou i v případě náborových příspěvků či příspěvků za doporučení kolegy.

  • Odborník do škol
  • Nabídka praxe pro žáky
  • Zadání a vedení odborných a závěrečných prací
  • Workshopy/Exkurze

Jsme si velmi dobře vědomi, že kvalitní a spolehliví zaměstnanci jsou základem úspěchu každé společnosti. Ta naše není v tomto směru výjimkou. Dlouhodobě se snažíme navázat spolupráci se školami v našem regionu, protože právě na nich získala celé řada našich kolegů své vzdělání. Studentkám a studentům nejrůznějších technických i netechnických oborů nabízíme spolupráci od školní praxe, přes brigády až po závěrečné práce. V minulosti jsme navázali spolupráci například se Střední průmyslovou školou strojní a stavební v Táboře nebo COP v Sezimově Ústí. Zájemci k nám mohou přijet na prohlídku společnosti, při které je naši kolegové rádi provedou výrobou, seznámí je s jednotlivými výrobními procesy a představí jim používané technologie, které si mohou sami vyzkoušet. V případě, že by některý ze studentů rád navázal s naší společností spolupráci nebo v ní zahájil svou profesní kariéru, budou mu stejně tak nápomocni služebně starší a zkušenější kolegové, kteří mu rádi a ochotně pomohou s adaptací.

ACO Industries Tábor s.r.o.
IČO: 26033976Sídlo firmy:

Průmyslová 1158
39102, Sezimovo Ústí
Tábor


Kontaktní osoba:

Přehled volných pozic

Název pozice Skupina oborů Město Druh prac. poměru
Technik kvality Strojírenství a automobilový průmysl Sezimovo Ústí Hlavní pracovní poměr Více
výrobní dělník- sklolaminátová výroba Strojírenství a automobilový průmysl Sezimovo Ústí Hlavní pracovní poměr Více
Výrobní dělník - rotomoulding Strojírenství a automobilový průmysl Sezimovo Ústí Hlavní pracovní poměr Více

Videa

ACO Oleopators

ACO Qmax

Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.