Vyšší odborná škola a Střední škola, s. r. o.

Informace o škole

Kde se vidíš za 10 let? Ať už budeš reportérem, žurnalistou nebo úspěšným obchodníkem či logistikem, vždy musíš někde začít.
A naše škola ti k tomu nabízí skvělou příležitost.

OBCHODNÍ AKADEMIE S VOLITELNÝM ZAMĚŘENÍM

Pokud tě přitahuje řízení firem, práce s lidmi a jejich vedení, oblast ekonomiky, chceš se rozvíjet v cizích jazycích nebo se chceš naučit dovednosti v oblasti komunikace a médií a otevřít si tak cestu do světa žurnalistiky, náš obor je tu pro Tebe.

Volitelná zaměření:

  • Žurnalistika a média
  • Jazyky
  • Řízení firemních procesů
  • Informační a komunikační technologie

 

LOGISTIKA

Umění dostat na správné místo, ve správném čase, za správnou cenu cokoli, co je třeba. Správně se rozhodovat v krizových situacích, zabezpečovat bezproblémový průběh života firem a vždy nalézt vhodné řešení. Nejen na to Tě připraví náš obor.

 

A co je super?
Konkrétní zaměření (a klidně i obor) si vybereš až na konci 2. ročníku. Do té doby jsou předměty stejné a máš čas se rozmyslet, co by Tě opravdu bavilo.

 

Den otevřených dveří je možné domluvit na kterýkoliv den dle Vašich možností. Individuální prohlídku si rezervujte na tel.: +420 777 471 717

V rámci ubytovacích služeb škola spolupracuje s domovem mládeže U Hvízdala. Adresa DM: U Hvízdala 4, 370 11 České Budějovice Ředitel: Ing. David Hulec Tel: +420 385 521 261 Web: http://dm-hvizdal.cz/

Mezi partnery školy patří společnosti JČ1 - Televize jižní Čechy, Madeta a. s., Autoškola Němec, Jihočeská Hospodářská Komora, ČSOB a mnoho dalších

Typ školySoukromá
ZřizovatelSoukromý subjekt
IČO25157426

Sídlo školy:

Emy Destinové č.p. 395
37005
České Budějovice, České Budějovice


Web
E-mail
Telefon

Kontaktní osoby:

Studijní obory

Kód oboru Název oboru Délka
studia
Ukončení
studia
1.kolo
přihl.
2020/21
přij.
21/2022
plánov.
Příjim.
zk.
Forma
studia
Pro žáky OZP  
37-42-M/01 Logistické a finanční služby (Logistika a finanční služby) 4 Maturitní zkouška 11 4 15 ČJ Denní PŠD Ano
?
63-41-M/02 Obchodní akademie (Obchodní akademie s výběrovým zaměřením) 4 Maturitní zkouška 40 25 30 ČJ Denní PŠD Ano
?
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.